Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
10012011
Glumica Ana Patricia Rojo poznata iz mnogih meksičkih sapunica priznala je da je prije nekoliko mjeseci postala trudna, a ujedno je i negirala da krije svoje stanje kako su naveli mnogi meksički mediji. 2011. godina čini se da je vrlo posebna godina za mnoge slavne osobe kao što je Ana Patricia Rojo, koja je upravo izjavila da je trudna i presretna zbog toga.

Nemam ni jedan razlog da krijem svoje stanje, a kamoli kako su pisali u novinama, od svojih roditelja. Uživam u prekrasnoj fazi života i vodim normalan život u skladu sa promjenama kroz koje prolazim i imam svu njegu kakvu bi i jedna trudnica trebala imati. Ana Patricia koja je u svojoj karijeri glumila uloge negativki nadodala je kako će joj majčinstvo biti ispunjeno sa mnogo radosti. Moji roditelji, Jorge i ja iznimno smo zadovoljni jer ćemo u ovoj godini primiti najveći dar koji nam Bog može dati, izjavila je glumica i poželjela svako dobro i svim svojim obožavateljima i njihovim obiteljima.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu