Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom

+11
Maja-_-
Jacki
Lilly
nicky
Hollyss
minnka
patapuf
milic@
nicole85
**Dora**
LatinoFan
15 posters
Ići dole
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom - Page 2 Empty Re: Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom

Pet 06 Maj 2011, 21:08
Nisam gledala ali sam cula
Jacki
Jacki
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Postovi : 22
$ : 93

Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom - Page 2 Empty Re: Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom

Uto 28 Jun 2011, 15:41
Serija je odlicna ja sam je gl.nekoliko puta imam je na dvd a pogotovo mi je extra zbog Lisaza, ima extra pejzaze, plaze, ma prelepa mesta u Akapulku. Moja preporuka je da je pogledate. .perfekktno:D.
avatar
Maja-_-
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1128
$ : 768

Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom - Page 2 Empty Re: Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom

Pon 01 Avg 2011, 10:42
onako je serija
_Bilja__<3
_Bilja__<3
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 785
$ : 932

Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom - Page 2 Empty Re: Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom

Uto 02 Avg 2011, 08:45
nista posebno
snexluxs
snexluxs
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 92
$ : 324

Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom - Page 2 Empty Re: Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom

Sub 12 Nov 2011, 14:27
Nisam gledala
lucer01
lucer01
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 75
$ : 306

Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom - Page 2 Empty Re: Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom

Čet 01 Dec 2011, 15:30
Jedna od prvih telenovela koje sam gledala. Bila mi je super tada kada sam je gledala kroz oči djeteta, ali pogledala je ponovo prije par mjeseci i moram priznati da mi je i dalje jako dobra. David i Lorena, odnosno Saul Lisazo i Patricia Manterola su mi jedan od boljih parova. Definitivno preporučam seriju!

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom - Page 2 Empty Re: Acapulco, cuerpo y Alma / Akapulko, dušom i telom

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu