Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Mi Marido Tiene Familia Empty Mi Marido Tiene Familia

Uto 13 Jun 2017, 22:10
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Mi Marido Tiene Familia Empty Re: Mi Marido Tiene Familia

Uto 13 Jun 2017, 22:21
[You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Mi Marido Tiene Familia Empty Re: Mi Marido Tiene Familia

Uto 13 Jun 2017, 22:25
[You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Mi Marido Tiene Familia Empty Re: Mi Marido Tiene Familia

Uto 13 Jun 2017, 22:25
[You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Mi Marido Tiene Familia Empty Re: Mi Marido Tiene Familia

Pon 31 Jul 2017, 00:08
[You must be registered and logged in to see this link.]


Prije 10-ak dana jedan izvor blizak produkciji aktualne televisine telenovele "Mi marido tiene familia" prenio je informaciju da je producent Juan Osorio tražio sastanak s ekipom scenarista dotične telenovele, kako bi odlučili koja je sudbina telenovele. Naime, kako spomenuti izvor tvrdi, producent je zadovoljan trenutnim rezultatima, ali smatra da to može biti još bolje. Neki su izrazili sumnju da je sastanak možda organiziran zbog Univisiona, budući da su postojale sumnje da će "Mi marido tiene familia" ići u termin od 21 sata na Univisionu, što je se jučer i službeno potvrdilo. [You must be registered and logged in to see this link.], krajnje je neobično da u tom terminu ide komična telenovela, i to još kao konkurencija telemundovoj uspješnici "Sin Senos Sí Hay Paraíso", čije je emitiranje druge sezone krenulo prije četiri dana.

Malo upućenijim fanovima telenovela jako je dobro poznata stvar da je Juan Osorio možda i jedini televisin producent koji kad misli na promjene, onda misli baš na PROMJENE. Naime, dosta puta svjedočili smo "pokušajima" televisinih producenta da spase svoje projekte od propasti. Najavljiva se sve i svašta, no u 99% slučajeva sve ispada kao lažna uzbuna, pa radnja kako je i zamišljena prije snimanja u pravilu bude i sprovedena do samog kraja. No ne i u Osorijevom slučaju. O tome najbolje govori i relativno svježi primjer: "Sueño de Amor", gdje na polovici radnje ulazi Marjorie de Sousa kao nova (ili pozvana) protagonistica, pa tako originalna protagonistica, Betty Monroe na kraju čak i ostaje praznih ruku - sama.
Sponsored content

Mi Marido Tiene Familia Empty Re: Mi Marido Tiene Familia

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu