Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
25112016
[You must be registered and logged in to see this image.]

Čagataj Ulusoj, zgodni Emir iz ”Ferihe”, vratio se u turske domove na velika vrata. On i Aras Bulut Inemli, Mete iz serije ”Kako vreme prolazi”, dobili su glavne uloge u ”Insajderu”, trenutno najgledanijoj turskoj seriji, koja je prvobitno trebalo da se zove ”Krtica”. Ambiciozna drama s elementima trilera, zasnovana na holivudskom blokbasteru ”Dvostruka igra”, realizuje se pod okriljem kompanije. Ay Yapim. Kako stvari zasad stoje imaće samo jednu sezonu, bez obzira na sjajan rejting. Dakle, već sada se zna da će priča biti završena zaključno s 36. epizodom, s tim što se inostranim distributerima serija nudi spakovana u 108 epizoda nešto kraćeg trajanja.
NA SVOM TERENU
”Kada sam prvi put pročitao scenario i karakterizaciju likova, shvatio sam da je sve na visokom nivou. Ono što me je najviše privuklo jeste činjenica da je moj lik ostao jak, uprkos svim teškoćama. Svi likovi su jako složeni, svako ima neku svoju priču”, ispričao je Čagataj, koji se za ulogu, zbog koje je potpuno promenio imidž, pripremao pet meseci. Zajedno s Arasom išao je na časove rukovanja vatrenim oružjem - dok je Aras tada prvi put uzeo pištolj u ruke, Čagataj je bio na svom terenu, s obzirom na to da se od 14. godine bavi streljaštvom. Producenti su želeli da njegova partnerka u seriji bude Farah Zejnep Abdulah, Ajlin iz serije ”Kako vreme prolazi”, ali je tu ulogu na kraju dobila Bensu Soral. Glumačku postavu čine i Damla Kolbaj, Nihal Koldaš, kao i veterani turskog glumišta - Četin Tekindor i Mustafa Ugurlu.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu