Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
22082016
Fanove i ljubitelje telenovela rastužila je vest da jedna od najpoznatijih glumica iz sveta latinoameričkih telenovela, Edith González ima rak!
Da bi sprečila raznorazne špekulacije i (dez)informacije, sama Edith odlučila je izaći pred svoje fanove na društvenoj mreži Instagramu i kaže pravu istinu.
Napisala je sledeće:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pozdrav svoj mojoj armiji obožavatelja! Kao i uvek, želim ja sama dati informacije kako bih spriječila špekulacije. Ima već nekoliko dana otkako sam u bolnici, jer sam osetila snažne bolove u predelu abdomena, i zaista su pronašli kancerogena tkiva, te ih uklonili u potpunosti. Kako je sve deo jednog procesa, moraću sledećih meseci primati terapiju. Snažna sam, puna života i radim! Samo se nadam da će te me u ovome pratiti sa svom ljubavlju i podrškom. Zahvaljujem na vašem interesu koje ste iskazali za moje zdravlje, redovno ću vas obaveštavati putem svojih društvenih mreža i neću davati nikakve izjave. Imate svu moju ljubav i nježnost. Volim vas!

Pre mesec dana, Edith je završila telenovelu "Eva, la trailera", koju je snimila za američki Telemundo.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Share this post on:reddit

Komentari

Anonymous
Sre 24 Avg 2016, 15:59Gost
Tužno, želim joj brz oporavak  sad:(
Ordinary girl
Sre 24 Avg 2016, 19:12Ordinary girl
_Stefan ::Tužno, želim joj brz oporavak  sad:(
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu