Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
GRUMPY
GRUMPY
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 558
$ : 1451

 El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva	 Empty El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva

Pet 19 Avg 2016, 16:07
[You must be registered and logged in to see this image.]

Žanr: drama, erotika
Broj sezona: ?
Broj epizoda: ?

SINOPSIS:
Karina je dobroćudna i mila tinejdžerka kao i sve druge. Živi sa samohranom majkom, odličan je učenik i najviše voli matematiku. Karinin jedini greh jeste taj što je zavisnica od seksa. Od pružanja seksualnih usluga svojim prijateljima, nastavnicima, Karina će otići mnogo daleko. Ona ne zna da će svojim grehom uništiti kako svoj, tako i živote dragih ljudi. Ali kada bude shvatila biće prekasno i za druge, a pogotovo za nju. Zadovoljstvo će je poneti i svojim postupcima Karina će postati Kraljica seksa i roba koju će imati priliku da okusi samo najbogatija klijentela zemlje.

ULOGE:
Ana de Armas - Karina Marquez Campos
Ivan Sanchez - Isac de la Riba
Mario Casas - Filip Olmedo
Miguel Angel Silvestre - Raul Moreno
Ana Fernandez Garcia - Lidia 
Marta Torne - Lucia
Adriana Ozores - Mariana Marquez

2016/2017

*Novela će biti pisana u prvom licu sa povremenim dijalozima.


Poslednji izmenio GRUMPY dana Pet 19 Avg 2016, 22:55, izmenjeno ukupno 1 puta
GRUMPY
GRUMPY
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 558
$ : 1451

 El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva	 Empty Re: El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva

Pet 19 Avg 2016, 16:17
Sezona 1


1. sezona će prikazati Karinino srednjoškolsko doba, njenu vezu sa najpopularnijim dečkom Filipom i profesorom Raulom. Njene činjenice, zaključke o seksu i osećaj nakon prvog puta. Videćete kako se uvukla u svet prostitucije i ko joj je to omogućuo.
GRUMPY
GRUMPY
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 558
$ : 1451

 El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva	 Empty Re: El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva

Pet 19 Avg 2016, 22:43
SEZONA 1 / EPIZODA 1 - GREH ZADOVOLJSTVA:

U osnovnoj školi bila sam najbolja učenica. Takmičila sam se sa drugom iz razreda za titulu učenika generacije. Na završnom testu imao je nekoliko boda više od mene, nisam pobedila, ali nisam osećala ni poraz, bila sam srećna zbog njega. Obožavala sam matematiku, najbolje sam je znala u celoj školi, čak sam učila i učenike koji su bili u višim razredima. Sa ponosom sam to radila i bila veoma srećna kada mi neko zatraži pomoć, zaista sam volela pomagati ostaloj deci oko matematike. Mislila sam da ako je zanimljiva meni, da je i svima, mada nije bilo tako. Bila sam prva na svakom takmičenju, moje ime, Karina Markez Kampos, stajalo je godinama u holu škole sa napisanom titulom, kako sam je ja zvala, „matematičar godine“. Imam bezbroj pohvalnica i nagrada. Sve su mi nagrade drage, ali posebno jeste plišani zeka kojeg sam u šestom razredu dobila od Stefana. On je bio moja prva simpatija, sviđala sam se i ja njemu. Nismo bili ništa osim drugova, smatrala sam da je 13 godina sasvim malo kako bi započela vezu. Nakon završetka osnove škole, napustio je Španiju i otišao za Afriku sa roditeljima. Poslednji put kada sam ga videla rekao mi je „Nedostaješ mi...“. Poljubila sam ga i sa obrazima za koje sam mislila da gore, okrenula se i otišla.

Kada sam završila osnovnu, upisala sam gimnaziju u Malagi. Rodom sam iz Malage, otac mi je odatle, dok mi je majka žena sa sela. Pošto je sa svojim roditeljima gajila voće i povrće, prodavala ga i tako zarađivala sebi za život. Svakog vikenda je radila na pijaci. Tako se upoznala sa mojim ocem koji je kupovao jabuke. Moja majka kaže da je to bila ljubav na prvi pogled. Svakog vikenda je dolazio ne bi li je video. Dugo su samo razgovarali, bilo ih je sramota reći svoja osećanja. Volela sam slušati priču o tome kako su se upoznali. Moj otac mi je prepričavao skoro svake večeri. Žao mi je što nisam imala prilike da ga dovoljno upoznam. Pošto je radio u rudniku, jednog jutra stena se srušila na njega i ubila ga. Tada sam imala svega 8 godina. Moja majka je mnogo patila. I dalje veoma pati za njim, posle te nesreće nikada nije bila sa drugim muškarcem. Sva briga oko mene pala je na nju. Primali smo nešto malo socijalne pomoći i imali malo novca koji je mama zarađivala na pijaci. I dalje je prodavala voće i povrće. U gimnaziji, koliko sam išla i dalje sam bila najbolja učenica. Naravno, omiljeni predmet i dalje mi je bila matematika. Morala sam biti odlična, htela sam kako bih olakšala majci. Kao dobar đak primala sam stipendiju, nije bila toliko visoka, ali imala sam za sebe. Iako nismo imali puno novca, nikada mi ništa nije nedostajalo, sve sam kao tinejdžerka imala. Moji drugovi, deca koja dolaze iz bogate i ugledne porodice nisu imali ono što imam ja. Mojoj majci sam bila sve, bila je u stanju da nekoliko dana ne jede, samo da bi ja imala ono što poželim. U početku sam to iskorišćavala, dok kasnije nisam shvatila da radim pogrešnu stvar i prestala da trošim njen novac, stipendija mi je bila dovoljna.

U gimnaziji sam se i prvi put istinski zaljubila. Tada sam osetila da je taj momak, Filip, ono što mi zaista treba. Bila sam u prvom razredu, on je bio peta godina. Kada kod bih ga srela, namignula bih mu i ponekad uhvatila za guzu, voleo je da mu to radim. Lidia, koja mi je bila najbolja prijateljica govorila mi je da ne trebam to činiti i da je on taj koji mi se treba udvarati i namigivati. Nisam želela to, dopadala mi se njegova guza, želela sam je stiskati. Znala sam da se dopadam i ja njemu, ne samo njemu, već i većini dečaka u školi. Izgledala sam starije, imala sam veće grudi u odnosu na sve moje vršnjakinje. Bila sam ponosna zbog toga, volela sam nositi tesne i otvorene bluzice kako bih pokazala svoje atribute. Kada školskim dvorištem prošetam golim pupkom, čujem kako dečaci zvižde, ponekad je tu pala i neka ružna reč. Ništa mi od toga nije smetalo, čak mi je i prijalo, ne samo što sam izgledala starije, već sam se tako i osećala. Jedno vreme nisam mogla ići sa otvorenim dekolteom jer školska pravila to nisu dozvoljavala. Zbog toga sam najviše volela časove fiskulture. Obukla bih belu majicu i kratak crni šorts te tako uletela u mušku svlačionu. Drugovi bi me pipkali i udarali po butinama, pravila sam se kao da mi smeta, a u stvari događalo se suprotno.

Počela sam se zabavljati sa Filipom, nismo se viđali posle nastave, ali smo zato u školi na svakom odmoru bili zajedno. Obožavala sam njegove poljupce, u toaletu bi me ljubio po vratu i celom telu. Usne su mu bile zaista meke, obožavala sam ih na svojim. Nakon nekoliko meseci zabavljanja rekao mi je kako bi smo mogli uraditi nešto više, nešto što do sada nismo probali. Znala sam da je mislio na sex, htela sam spavati sa njim, ali bojala sam se. Nikada nisam razmišljala kako ću i kada izgubiti nevinost. Ugled mi je bila majka, njen jedini i prvi muškarac je bio moj otac. Kao klinka htela sam i ja biti vezana za jednu osobu, ali kako su hormoni u srednjoj školi radili svoje, polako sam se udaljavala od te činjenice. 

Pošto sam svakog dana večerala sa majkom zajedno, to je bilo jedino doba dana kada smo oba dve kod kuće i kada možemo da razgovaramo, skupila sam hrabroste jedne večeri i upitala je za savet.

- Moj dečko želi da imamo odnose. Ne znam šta radim. – rekla sam to glasom koji je drhtao, bilo me je malo stid, nikada nisam tako razgovarala sa njom.
- Molim? – sa začuđenim izrazom lica progovorila je. Nije se nadala tome.
- Mislim da sam dovoljno velika za tako nešto. – samouvereno sam odgovorila majci.

Nakon dugog ćutanja i razmišljanja, majka mi je rekla da nije to očekivala od mene jer sam patrijarhalno vaspitana, ali da ako to želim, ne može me sprečiti. Dovoljno sam velika da sama donosim odluke o svom životu. Bila sam joj zahvalna zbog toga. Uvek, šta god da sam htela, imala sam njenu podršku. Iako moja majka nikada nije govorila o tome, znam da posle smrti moga oca nije bila srećna, nedostajao joj je mnogo. Više puta sam je čula kako lije suze u svojoj sobi, nisam htela ulaziti i tešiti je, jer znam da ne bi želela da je vidim uplakanu. Svakog jutra nakon takve noći bih je ljubila i govorila da će sve biti u redu i da ako joj nešto zatreba, slobodno se može obratiti meni, uvek ću biti tu za nju. Nakon toga samo mi je blago odgovarala „Znam, ljubavi. Volim te“ i naravno dobijala poljubac.

Nekoliko dana kasnije, profesorka koja je držala časove filozofije otišla je u penziju. Bila je to žena koju sam zaista jako volela, ne samo ja, već svi đaci. Svima nama, osim što je bila razredni sterešina, bila nam je kao i majka. Tugovali smo kada je otišla. Kao njena zamena došao je jedan mladi profesor. Imao je oko 30 – tak godina, bio je zaista lep i zgodan, sve devojke su padale za njim. Volela sam njegove časove, volela sam gledati u njega. Zaista mi se sviđao. Bio je tako muževan. Sedela sam u prvoj klupi ispred njega i uvek nosila garderobu koja pokazuje moje kvalitete. Par puta sam videla kako zuri u moje grudi, bila sam presrećna zbog toga. Kada bih uočila to, uvek bih se nagnula prema njemu kako bi ih gledao bolje. 

U tim godinama sam mislila da je to normalno. Bio je to samo početak. Nisam ni slutila šta me dalje čeka.

...
GRUMPY
GRUMPY
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 558
$ : 1451

 El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva	 Empty Re: El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva

Sub 20 Avg 2016, 21:58
SEZONA 1 / EPIZODA 2 - ŽENA

Bila je subota. Sedela sam u svojoj sobi i radila neke domaće zadatke iz hemije. Jedva sam čekala da završim to i odem sa Lidijom na kolače. Taman kad sam bila pred kraj, zazvonio mi je telefon. Ugledala sam Filipovo ime i njegovu sliku na ekranu. Nakon dva meseca zabavljanja pozvao me je kod njega u stan. Znala sam šta želi. Došlo je vreme da spavamo zajedno. Na trenutak sam oklevala, ali onda sam shvatila da nema potrebe za tim. Imam 16 godina i dovoljno sam stara za tako nešto. Nisam razmišljala ni o majci, ni o njenom životu sa mojim ocem, ni o tome kako sam želela imati samo jednog muškarca... jednostavno sam želela da uradim to. Jedino što sam tada uradila jeste to da sam pozvala Lidiju i rekla joj da neću izaći, te da ću joj o detaljima pričati večeras. Spremila sam se najbrže što sam mogla. Obukla sam beli brus, belu tesnu majicu i crne helanke i tange. Čim sam na nogama obula teget starke, istrčala sam niz stepenice. U dnevnoj sobi sam videla svoju majku kako nešto šije. Samo sam je pozdravila, rekla da idem kod Lidije i izašla iz kuće.

Napokon sam stigla do zgade u kojoj je živeo Filip. U trenutku sam se setila da sam ga zaboravila pitati da li mu je majka kod kuće. Njegovu majku sam videla samo jednom i to u školskom holu. Prišla sam da se pozdravim sa njom, ali Filip me je predstavio kao prijateljicu. Nisam mu zamerila, tada sam mislila da sigurno ima neki dobar razlog za to. Nakon dugog stajanja pred vrata stavila sam prst na zvono i lagano ga pretisnula. Čula sam korake kako se približavaju vratima. Znala sam je to Filip, uvek je vukao nogu pred nogom. Imala sam ogromnu tremu, ne znam zašto. Otvorio je vrata, onako me šmekerski pogledao i rekao „zdravo“. Nekoliko sekunde sam stajala tako pred vratima gledajući u njega i ništa ne govoreći. Napokon se sažalio i pozvao me unutra. Kada sam ušla, bila sam iznenađena. Njegov stan je više ličio na neki logor nego na dom u kome bi trebale živeti dve zrele osobe. Stan je bio mali. Imao je spojeni dnevni boraka, trepezariju i kuhinju. Na sred prostorije stajao je jedan TV i pored njega ugaona garnitura. Pretpostavljam da je tu spavala njegova majka. Kasnije me je uveo u njegovu sobu. Šokirala sam se kada sam videla lom. Posteljina na krevetu bila je izgužvana i pocepana na par mesta. Njegov veš bio je razbacan po celoj sobi. Prašine jedino nije bilu na njegovom radnom stolu gde se nalazio kompjuter. Ništa mi od toga nije smetalo. Jedva sam čekala da imam seks sa njim.

- Sad vidiš zašto te nikada nisam zvao ovde. – gadljivo mi je rekao. 
- Meni je ovo zaista cool. – lagala sam ga. 
- Kako nekome ovoliki lom može biti „cool“?
- Zašto ne uzmeš da počistiš?
- Nemam vremena.
- Zašto tvoja majka ne uzme da počisti? 

Filip je sagnuo glavu i ćutao. Ništa nije govorio. 

- Nešto nije u redu? – zbunjeno i pomalo osramoćemo upitala sam ga. 

Bila sam sigurna da nešto nije u redu. Nisam znala da mu je život toliko loš. Ispričao mi je svoju priču o tome koliko je propatio tokom detinjstva. Izgledao je tako veselo i srećno, a ustvari bilo je sasvim suprotno.

Još od četvrte godine živi sa majkom u potpunom siromaštvu. Njegovu majku su prodali kada je imala 14 godina njegovom ocu. Rodila ga je sa 15 godina. Još kao beba, gledao je nasilje, tj. zlostavljanje svoje majke od strane oca. Kada je napunio četiri godina otac je počeo da se istresa i na njega. Bio je ogroman alkoholičar i mnogo je tukao njegovu majku i njega. „Nismo imali gde otići.“ – Govorio mi je sa suzom u očima. Mnogo se bojao svoga oca. Pred njim nije smeo ni spavati, ni sedeti, ni jesti. Jednostavno nije smeo da mu se pojavljuje na oči. „Nisam mogao gledati kako tuče moju majku i primorava je na seks.“ – Nastavio je on. Dok sam ga slušala, nisam mogla ne pusititi suzu. Govorio mi je kako je njegova majka sve to trepla jer se bojala. „Ali jednoga dana nije više mogla izdržati. Jednom je moj otac došao pijan kući i krenuo da me udara, majka mu je zabola nož u leđa.“ – Kada mi je to rekao mislila sam da ću pući. Upitala sam ga da li ga je ubila, nakon čega mi je on odgovorio: „Na mestu je bio mrtav.“- Počeo je plakati. Zagrlila sam ga oko struka i rekla da je sada sve u redu. Bila sam radoznala, htela sam ga pitati šta se dalje desilo, ali nisam mogla, nisam imala hrabrosti. Nisam mogla dozvoliti da više pati. Primetila sam da mu je teško kada govori o tome. Upitala sam ga da li želi da mu nekako pomognem. Ništa mi nije odgovorio. Samo me je gledao na način kojim nikada ranije nije. Na trenutak sam se uplašila i pitala ga da li mu je dobro.

To je bilo poslednje što sam rekla u narednih sat vremena. Imali smo seksualni odnos. Bio je to moj prvi put i provela sam se divno. Pamtiću do kraja života. Prvo mi je skinuo majicu, a zatim helanke. Ostala sam u brusu i tangama dok je on stajao pored mene obučen. „Ne može to tako.“ – kroz smeeh sam rekla i otkopčala mu šlic. Dok sam mu ja skidala farmerke on je sam skinuo majicu i par sekundi kasnije ostao je samo u boksericama. Bacio me je na krevet i legao preko mene. Otkopčao mi je brus, a zatim skinuo gaćice. Bila sam kao od majke rođena. Prebacio je jorgan preko nas i skinuo svoj donji veš. Nisam mu videla penis ali sam ga osetila na svojim nogama. Njegove ruke su stiskale moje grudi a prsti se igrali bradavicama na njima. Konačno sam osetila bol u donjem delu. U istom tenutku me je i bolelo i prijalo. Osećala sam se kao nikada do sada. Osećala sam se kao žena. Taj osećaj je bio neopisiv. Osetila sam toplu tečnost na mom trbuhu. Znala sam šta je u pitanju. Filip me je okrenuo na stomak a zatim ljubio po leđima. Obožavala sam njegove usne. Kada se sve to završilo. Ustala sam, obukla se i otišla. Dok sam izlazila samo mi je rekao: „Čućemo se.“ 

Na putu do kuće išla sam nasmejana. Osećala sam se ispunjeno, kao ponovo rođena. Kada sam stigla nisam zatekla majku. Odmah sam uzela telefon u ruke i pozvala Lidiju. Vodile smo kratak razgovor.

- Hoćeš li mi reći zašto si me ispalila? – osetila sam njen bes preko telefona.
- Izvini, Lidija. Biću kratka. Spavala sam sa Filipom. – i dalje sam bila srećna, ali sam se nekako bojala šta će mi reći najbolja prijateljica. Za divno čudno, nije bila puno oduševljena.
- Znala sam da ćeš kad-tad to uraditi. Toliko o tome da želiš biti kao tvoja majka. Žena za jednog muškarca.
- To vreme je prošlo, Lidija. Živimo u modernom svetu.

Prekinula sam vezu kada je moja majka ušla u hodnik i pozvala me. Rekla mi je da zna da nisam bila sa Lidijom jer se čula sa njom. Bila sam postiđena i pocrvenela sam. Nikada nisam lagala majku i nisam znala zašto to sada radim. Jednostavno sam mislila da tako treba. Potpuno me je iznenadila majčina rečenica koju je izgovorila sa blagim osmehom: „Znam da si bila kod dečka, Karina. Zašto ga ne pozoveš neki dan? Volela bih da ga upoznam.“

...
Sponsored content

 El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva	 Empty Re: El Pecado de Placer - Greh Zadovoljstva

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu