Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angelica Rivera

+17
Elizabeth y William
Maja-_-
LatinoFan
Andjeo
Miaa_____♥
mala maite
nicole85
madaja
William Levy Fan <3
Rubi
milic@
Know.Me ♥
angel
*So Different*
Lilly
Miljana
Nadie como yo ^^
21 posters
Ići dole
Nadie como yo ^^
Nadie como yo ^^
Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Postovi : 997
$ : 1775

Angelica Rivera Empty Angelica Rivera

Sre 01 Dec 2010, 15:26
Angelica Rivera rodjena je 02.08.1970. godine u Mexico City!
[You must be registered and logged in to see this image.]

ULOGE:
2007 - Destilando amor .... Teresa Hernández /“Gaviota”/ Mariana Franco
2003 - Mariana de la noche .... Marcia Montenegro
2001 - Sin pecado concebido .... Mariana Campos Ortiz
1998 - Ángela .... Ángela Bellati Gallardo
1997 - Huracán .... Elena Robles
1995 - La dueña .... Regina Villarreal
1993 - Sueño de amor .... Isabel
1991 - La Pícara Soñadora .... Giovanna Carini
1991 - Alcanzar una estrella II .... Silvana
1990 - Mi pequeña Soledad .... Marisa
1990 - Alcanzar una estrella .... Silvana
1989 - Simplemente María .... Isabella de Penalbert
1989 - Dulce desafío .... Gina
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Sre 01 Dec 2010, 23:45
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon puno odlaganja, Anhelika Rivera je konačno sklopila brak sa svojim izabranikom, političarem Enrikeom Penja Nietom.
Popularna glumica se udala obučena u belo, u katedrali Metropolitana u Meksiko Sitiju. Anhelika je na venčanje došla u crnom pasatu koji je vozio Alehandro Penja Pretrelini, sin njenog izabranika. Na venčanju su bile i Enrikeove ćerke Paulina i Nikol i Anhelikine devojčice – Sofija, Fernanda i Rehina.

Anhelika je nosila prelepu haljinu koju je dizajnirao meksički kreator Makario Himenes, podignutu kosu i veo. Misa je počela u podne a venčanje je završeno sat i po vremena kasnije, kada je Anhelika ispred katedrale bacila bidermajer od belih
ruža. Posle venčanja održan je prijem u zgradi vlade.

Anhelika je postavila slike i video sa venčanja na svojoj zvaničnoj FB stranici


[You must be registered and logged in to see this link.]
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Ned 12 Dec 2010, 12:45
Sup glumi.. :D
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Sub 29 Jan 2011, 11:50
Anhelika Rivera, junakinja serije “Opijeni ljubavlju”, razvodi se od Hosea Alberta Kastra
IZGORELA U POŽARU STRASTI

Izreka “ljubav je slepa” ponekad se pokaže tačnom. Glumica Anhelika Rivera i producent Hose Alberto Kastro trinaest godina bili su u građanskom braku i izrodili su tri ćerke. Stalno su odlagali crkveno venčanje pravdajući se prezauzetošću. Prošle godine konačno su i to učinili i – sada su pred razvodom.

Tabloidi tvrde da je Anhelika prevarila supruga sa Eduardom Janesom, partnerom iz serije “Opijeni ljubavlju”. Navodno, već na snimanju prvih epizoda među njima je “proradila hemija” kojoj su pokušavali da se odupru, ali nisu uspeli. Hemija je prerasla u “fiziku” - prepustili su se strastima.
Prvih nekoliko nedelja sve je nalikovala ljubavima iz sapunica, a onda je idilu počela da nagriza ljubomora. Eduardo je bio nezadovoljan što mu Anhelika ne posvećuje sve svoje vreme, a ona mu je uzvraćala optužbom da flertuje sa Martom Hulijom (Isadora u seriji). Svađe su učestale, a da bi bi ih nekako smirio producent Nikardo poslao ih je u Evropu da snime nekoliko scena za telenovelu.

Po povratku oni su odbijali da govore za medije, što je za mnoge bila jasna potvrda da su u ljubavnoj vezi. Tada se oglasio Hose Alberto Kastro, potvrdivši glasine da se razvodi.
- Anhelika je divna žena i majka mojih ćerkica i ne želim da je blatim – izjavio je, odbivši da odgovori da li mu je supruga “nabijala rogove”.

Ona uopšte nije pristajala da o svemu tome bilo šta javno kaže, a kada je muž obelodanio da je brakorazvodni postupak u toku, pojavila se sa Eduardom u jednoj emisiji i - demantovala priče da ga je izvršila preljubu:
- Eduardo je divan čovek. Ponekad mi govori divne stvari i mnogo me zasmejava, ali među nama nema ničega sem prijateljstva. Poznajemo se osamnaest godina i bilo bi suludo prijateljstvo kvariti. Moj razvod nema nikakve veze sa njim.

Tako stvari stoje. Anhelika je demantujući i tvrdnje da su se ona i Eduardo uobrazili i da na snimanju traže tretman superzvezda.

- Novine pišu svašta – rekla je. - Zli jezici uvek će pokušavati da od nas naprave monstrume, jer su “Opijeni ljubavlju” trenutno najgledanija telenovela i nekima je stalo da nas razvlače po tabloidima.
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Sub 29 Jan 2011, 11:50
Godine 1989. Anhelika Rivera debitovala je u svetu sapunica ulogom u seriji “Dulce Desafío” u kojoj joj je partner bio Eduardo Janes. Od tada je prošlo osamnaest godina, a sudbina ih je opet spojila, u telenoveli “Opijeni ljubavlju”. Pominjemo sudbinu jer, sva je prilika, taj susret je bio više od profesionalnog. Popularna glumica nedavno se razvela od producenta Hosea Alberta Kastra i priča se da noći provodi sa Janesom. Ali, ona o tome ne želi da kaže ni reč. Čak ni o bivšem mužu i razlozima koji su doveli do rastave.

Šta biste izdvojili kod Gaviote?
- Njen optimizam. Ona je veoma pozitivna žena, spremna da preskoči najviše prepreke da bi ostvarila ono što je naumila. Naučila me je mnogim stvarima, pre svega da ne treba posustati kada padneš, nego sakupiti snagu i nastaviti da se boriš kroz život.

Postoje li sličnosti između vas i Gaviote?
- U nekim stvarima veoma smo slične. Obe smo spontane, govorimo i hodamo brzo, a i mlataramo rukama kao muškarci.

A kada ste ljuti?
- Takođe. Smatram sebe jakom ženom i suprotstvaljam se stvarima koje mi smetaju. Mnogo truda i rada uložila sam da bih se izborila za ono što volim. Možda je jedina razlika između nas dve u načinu življenja. Gaviota je sigurno jedna od najzanimljivijih i najtežih uloga koje sam odigrala.

Koliko vam je trebalo vremena da je spremite?
- Mnogo. Morala sam naučiti da radim seoske poslove i sve što je vezano za proizvodnju tekile. Pre neki dan snimali smo scenu u kojoj smo morali da odigramo tradicionalni ples. Svi smo pre toga imali časove plesa.

Šta ste sve naučili o tekili?
- Mnoge stvari o kojima ranije nisam ni razmišljala. Sada sam ekspert za tekilu.

Pijete li je?
- Pijem je otkad zam za sebe. Ali, nikada se nisam napila, jer pijem umereno i samo u posebnim prilikama.

Kakva je atmosfera na snimanju?
- Fantastična. Postali smo velika porodica. Na setu provodimo više od šesnaest sati, i to svakog dana osim nedelje. Već devet meseci zajedno se budimo, doručkujemo... I kada imamo malo slobodnog vremena provodimo ga zajedno, pravimo žurke.

Planirate li da se okušljate na filmu ili u pozorištu?
- Moja karijera vezana je isključivo za televiziju. Poslednji film snimila sam pre četrnaest godina, a u pozorištu već deset godina ništa nisam radila. Ne želim previše da se obavezujem jer imam tri preslatke ćerkice kojima hoću da se maksimalno posvetim.

A kada snimate...
- Komplikovano je, ali one to razumeju. Znaju da devet meseci intenzivno igram u telenoveli i da ću nakon toga biti samo njihova. Ponekad ih dovodim na snimanje.

Da li prate “Opijene ljubavlju”?
- Videle su me, ali pošto se u Meksiku serija prikazuje kasno uveče, tada spavaju. U svakom slučaju, sviđa im se ono što mama radi.
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Sub 29 Jan 2011, 11:51
Meksička glumica Angelica Rivera i Enrique Pena Nieto konačno su potvrdili agenciji za pripremu vjenčanja i svoj datum velikog događaja krajem godine. Glumica je rekla da će vjenčanje biti u crkvi kako bi nastavila živjeti u vjeri u kojoj je bila odgajana, te da će i dalje biti obitelj kakva su bili i do sada, samo oženjeni prema Božjim i civilnim zakonima.

Angelica je rekla da je njezin odnos sa guvernerom države Meksika svakim danom sve prisniji i snažniji. Otkrila je kako više ne svojataju djecu zamjenicama „moja“ i „njegova“ već da su svi obitelj i zajedno imaju šestero predivne djece.

Kći glumice Rivere, Sofija trenutno je bolnici zbog slijepog crijeva. Glumica je rekla kako je to bio težak tjedan za nju zbog male Sofie, no kako je u dobrim rukama liječnika, te da je izvan ikakve opasnosti.
*So Different*
*So Different*
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 528
$ : 725

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Uto 01 Feb 2011, 19:16
Dobra glumica ali nije mi bas nesto...
angel
angel
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 71
$ : 328

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Sub 12 Feb 2011, 13:55
Dobra glumica...
avatar
Know.Me ♥
Postaješ vatreni fan telenovela
Postaješ vatreni fan telenovela
Postovi : 2122
$ : 1714

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Sub 26 Feb 2011, 10:48
Glumica je za 10!
milic@
milic@
Istaknuti član
Istaknuti član
Postovi : 2913
$ : 1715

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Uto 15 Mar 2011, 19:15
Dobra je...nista posebno...
Sponsored content

Angelica Rivera Empty Re: Angelica Rivera

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu