Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

La mujer de mi vida / Žena mog života Empty La mujer de mi vida / Žena mog života

Ned 14 Avg 2016, 00:34
La mujer de mi vida

[You must be registered and logged in to see this image.]

La mujer de mi vida je američko-venecuelanska telenovela, produkcijskih kuća Venevision i Fonovideo, snimana tokom 1998. i 1999.

Sinopsis:
Barbarita, lepa ali siromašna devojka, udata je za Valentina Tompsona, sina najbogatije žene u Majamiju. Njih dvoje doživljavaju nesreću prve večeri nakon venčanja i Barbaritu odvoze u bolnicu gde joj govore da je Valentino poginuo. Rikarda, Valentino majka, krivi snahu za smrt svoga sina i želi da joj se osveti tako što nagovara svog drugog sina i želi da se surovo poigra sa njenim osećanjima. Antonio to prihvata, ali se i sam uskoro zaljubljuje u plemenitu Barbaritu koja je ostala trudna sa njegovim bratom i rađa sinčića Tinita. Rikarda ne može da prihvati da se i njen drugi sin zaljubio u Barbaritu, pa koristi svoje veze i uticaj da joj oduzme dete. Na drugom kraju Majamija, uspešna poslovna žena Emilija traži bebu koju je napustila pre dvadeset godina, a to je Barbarita. Severio, pravi Barbaritin otac, koji ne zna da ona postoji, mrzi je zato što planira brak sa Antiniom koji je ranije bio verenik njegove kćerke jedinice Aleksandre. Barbarita i Antonio zakazuju venčanje, ali se na ceremoniji pojavljuje i Valentino koji je ipak živ.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

La mujer de mi vida / Žena mog života Empty Re: La mujer de mi vida / Žena mog života

Ned 14 Avg 2016, 00:37
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu