Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Povratak moje ljubavi Empty Povratak moje ljubavi

Čet 14 Jul 2016, 14:23
[You must be registered and logged in to see this image.]

Верни мою любовь

Žanr: Melodrama
Glumci: Олеся Фаттахова, Станислав Бондаренко, Дмитрий Пчела

Opis:
Serija "Vrati moju ljubav" je priča o devojci Veri koja svira violončelo. Ima dobar karakter i zato je malo naivna. Desilo se tako da je Vera upoznala dva mladića, koji uopšte ne liče jedan na drugoga. Vlad je slikar, veseo je i dobar mladić. Njegov otac Sergej Orlov je bogat i poznat čovek. Vlad ne može da oprosti ocu što je ostavio njegovu majku i okrivljuje ga za samoubistvo devojke.
Anton je uspešan i ambiciozan mlad čovek, oženio se Orlovom kćerkom, i sanja o tome da preuzme njegovu kompaniju. Vera je zbog svoje naivnosti dala prednost Antonu. Kasnije saznaje da je oženjen. Vera je već bila toliko zaljubljena da je pristala da i dalje bude ljubavnica. Za njihov odnos saznaje Iliona, Antonova supruga, ona je histerična devojka koja nije navikla da kontroliše svoje emocije. Iliona odlučuje da Veri da lekciju, i bira svirepi način za to. Toliko je pretukla devojku, da je ruka ostala jako povređena. Sada Vera više nije mogla da svira na svom omiljenom instrumentu. Kasnije, devojka saznaje da je trudna, a Anton je odbacuje. Ali to nije sve što će zadesiti Veru, još mnogo toga će imati da preživi.
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu