Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448
12072016
Kamiondžije se vraćaju!

U pripremi nova verzija serije koju je svojevremeno gledala cela Jugoslavija!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Domaća štampa prenosi da je Gordan Mihić pripremio scenario svojevrsnog nastavka kultne serije "Kamiondžije".

Popularni Paja i Jare, koje su igrali Pavle Vuisić i Miodrag Petrović Čkalja, dobiće svoje naslednike u novim likovima koji žive sličnim životom nakon propasti njihovog preduzeća.

"Serija će gledaoce podsetiti na 'Kamiondžije', ali će obrađivati današnje probleme i priče. Po žanru je komedija o malim ljudima i njihovim sudbinama, o borbi da se prehrani porodica. Gordan je napisao topao i duhovit scenario, kakav se dugo nije pojavio. Neka čudna emocija i duhovitost", rekao je za "Kurir" producent Nebojša Nele Garić.

Mihić je bio autor scenarija i za originalne "Kamiondžije", seriju premijerno prikazanu 1973. na TV Beograd. Zbog velike popularnosti snimani su nastavci, film "Paja i Jare", serija "Kamiondžije opet voze" i film "Kamiondžije ponovo voze".

Kasting za naslednike Paje i Jareta biće održan na jesen, a snimanje će početi sledećeg proleća, dodaje list.

mondo.rs
Share this post on:reddit

Komentari

_carolina
Uto 12 Jul 2016, 23:12_carolina
Odlična vest, ovo gledam obavezno kez
Azor Ahai
Uto 12 Jul 2016, 23:18Azor Ahai
Ne znam koga bi stavili kao Paju i Jareta, neki stariji ili mlađi glumac, nemam pojma. kez

Zanima me kakav će kamion voziti, kako će prebaciti u 'savremen svet', mada se brinem da će serija izgubiti svoju čar.

Baš me nasmejao komentar 'da će voziti ferari i zvaće se ferardžije'. xd
Miljana
Čet 14 Jul 2016, 13:48Miljana
Ovo biće zanimljivo happy
Azor Ahai
Čet 14 Jul 2016, 13:59Azor Ahai
Victoria ::Ovo biće zanimljivo happy

Šta misliš, koji su mogući glumci?
Miljana
Čet 14 Jul 2016, 14:05Miljana
Ne znam, ali ne verujem da će neko nadmasiti legendarnog Paju i Jareta.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu