Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Nepobedivo srce Empty Nepobedivo srce

Čet 14 Jul 2016, 10:05
Nepobedivo srce je srpska televizijska serija snimana tokom 2010. u produkciji Radio-televizije Srbije i Košutnjak filma po motivima romana Milice Jakovljević.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Premijerno je prikazivana od 15. oktobra 2011. do 21. januara 2012. godine na prvom programu RTS-a.
Radnja serije je smeštena u tridesete godine dvadesetog veka. Aleksa Novaković, vlasnik i direktor banke, ima kćerku Milenu i problematičnog sina Stašu koji ne voli školu i pomalo je paranoičan. Aleksa i njegova supruga Jovanka traže čoveka da proba da povrati njihovog sina. Pronalaze Miroslava Balšića, diplomiranog pravnika i talentovantog pevača. On vremenom uspeva da ubedi Stašu da zavoli školu. Oni postaju dobri drugari… Vremenom, rađa se nemoguća ljubav između Miroslava i Milene, što primećuje Milenin verenik Vlada, koji hoće da se Milena što pre uda za njega. Međutim, kada Milena sazna za njegovog vanbračnog sina, raskida veridbu sa njim. Potom traži Miroslava, međutim on je otišao verujući da je on kriv za raskinutu veridbu sa Vladom. Milena oboleva i ide u sanatorijum. Miroslav saznaje za to, i ide kod Milene. Ona ozdravi, ode iz sanatorijuma, a potom se uda za Miroslava.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Nepobedivo srce Empty Re: Nepobedivo srce

Čet 14 Jul 2016, 14:03
Onako, serija nije nešto drugačija od ostalih, ponekad sam pratio. xD
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Nepobedivo srce Empty Re: Nepobedivo srce

Čet 14 Jul 2016, 14:09
Prvi put sam danas cula za ovu seriju, ja sam mislila da je ovo greh njene majke hahah
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Nepobedivo srce Empty Re: Nepobedivo srce

Ned 14 Avg 2016, 14:19
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Nepobedivo srce Empty Re: Nepobedivo srce

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu