Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
02102015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Angeliqe Boyer, koju sigurno pamtiš kao Vico iz serije “Rebelde” nedavno je sa dečkom Sebastianom Rulliem posetila rodnu Francusku, a sa pratiocima na društvenim mrežama podelila je nimalo lepe utiske o tome.


Naime, Angeliqe kaže da je sunarodnici nisu lepo dočekali, te da se sada, više nego ikada smatra Meksikankom, s obzirom na to da je u Meksiku provela prethodnih 25 godina.


“Proklinjem razlike koje pravimo u društvu. Nalazim se u zemlji u kojoj sam rođena i ako sam se ranije ovde osećala kao strankinja, danas sam ponosna strankinja. Branila sam se od ovdašnjih ljudi govoreći da nisam odavde. Dočekali su me na najgori način. Idem odavde sa najgorim utiscima o ljudima koji čak nisu rođeni tu, a misle da mogu da povređuju druge.


Uvređena sam tretmanom koji sam imala u Francuskoj. Da, jadam se i znam da nije dobro generalizovati, ali kultura m inalaže da budem dobra osoba, vredna i zahvalna jer imam priliku da radim”, napisala je Angelique, dodajući da joj je tu priliku pružio upravo Meksiko, te da zbog toga tu zemlju smatra svojom domovinom.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu