Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
02052015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Danas, u prijepodnevnim satima, u 74. godini života, zauvijek nas je napustila legendarnaMaría Elena Velasco. Osim što se bavila glumom, također je bila i kantautorica, balerina, scenaristica te komičarka. Uz mnoštvo filmova, koji generacijama i generacijama nasmijavaju Meksikance, pokojna María sudjelovala je samo u jednoj telenoveli, i to u jednoj od najvećih televisinih uspješnica posljednjih godina, "Divlja u srcu"("Corazón Indomable"), gdje joj je lik bio jako zastupljen u prvih desetak epizoda. Na velika insistiranja publike, producentica telenovele, Nathalie Lartilleux, ponovno je vratila 'Indiju Maríju' u radnju, iako je telenovela već bila u finalnoj etapi. 
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Sub 02 Maj 2015, 23:56kristinkv86
Pocivala u miru. sad:( Meni je ova zena tako draga,a samo da znate koja je intelektualka u zivotu...
Lazar_
Meni je ova žena mnogo bila antipatična u CI i svaka scena sa njom mi je nekako bila suvišna, ali mi je mnogo žao što je umrla. Neka počiva u miru.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu