Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anonymous
Gost
Gost
10042015
Ne propustite poslednju epizodu "Divlje mačke", danas u 14:00 na Prvoj!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Sub 11 Apr 2015, 18:28kristinkv86
Odgledana,davno. happy
avatar
Pon 13 Apr 2015, 12:22Maja
Pogledala sam kakav je kraj,slicno je kao u Corazon Indomable,ali je dobar kraj.
avatar
Pon 13 Apr 2015, 16:11Semky16
Maja33. ::Pogledala sam kakav je kraj,slicno je kao u Corazon Indomable,ali je dobar kraj.

Ma čitava je serija kao Corazon indomable, bezveze. A uostalom, Televisine serije ne moraš ni gledati. Uvijek znaš šta će se desiti, sve su predvidljive i prepune klišeja. Sve su manje više slične, a pogotovu Nathaline. A opet iz dosade bih mogao pogledati neku Televisinu seriju nekog drugog producenta da nije Nathalie. Njene serije nikad ne bih gledao. Sve su joj serije identične. Uvijek je protagonistica neka sirotica koja nema šta da jede, živi na smeću, na blatu ili kolibi. Onda se zaljubi u bogataša koji se poigrava s njom, pa se onda zaljubi u nju. Onda ona otkrije da ima jako bogatu porodicu, sve od djeda i bake pa do mačke i psa. Djed umire, onda dobija nasljedstvo i onda se ona osvećuje. Veze s realnošću nema. Inocente de ti, Cuidado con el angel, mar de amor, Corazon indomable, La gata, sve du odreda skoro pa identične, posebno ove posljednje dvije. Peregrina i Rafaela ne znam kakve su bile, jer nisam ništa čitao o njima, kao o ovim gore navedenima, ali sigurno se ni one nisu ništa razlikovale.
avatar
Pon 13 Apr 2015, 18:02Maja
Da,u pravu si,vrlo su predvidive.
avatar
Pon 13 Apr 2015, 21:40Semky16
Maja33. ::Da,u pravu si,vrlo su predvidive.

Konačno da se neko slaže sa mnom kez
Ordinary girl
Uto 14 Apr 2015, 14:13Ordinary girl
Prestala sam da pratim na polovini serije.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu