Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448
20032015
Glumica Margarita Munoz je izabrana za protagonistu nove kolumbijske telenovele, koja će biti remejk američke serije Revenge. Ovo će buti Margaritina prva velika uloga, do sada je u sapunicama igrala zlobnica. Na našim ekranima smo je videli poslednji put kao zlobnicu u telenoveli Naslednici (Los Herederos del Monte).
[You must be registered and logged in to see this image.]

Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Pet 20 Mar 2015, 21:40kristinkv86
Meni je ona predivna. happy
avatar
Pet 20 Mar 2015, 21:47Semky16
Nigdje je nisam gledao, tek sam je i otkrio u DDP. Ni nju ne gledam, ali pratim sluzbenu stranicu serije.
Lazar_
Pet 20 Mar 2015, 21:57Lazar_
Koja prod. kuća radi seriju? Baš me zanima kakav će biti rimejk, gledam američku verziju i mnogo mi se sviđa kez
avatar
Pet 20 Mar 2015, 22:08Semky16
Pa RTI, RCN ili Caracol, jedna od njih 3 mora. A nece je valjda nazvati La venganza, jer kolumbijci vec imaju La venganza sa Gaby Spanic i Cathy Siachoque koju su radili s Telemundom. I Turci su takođe naoravili remake od Revenge "Intikam" sa Beren Saat koja se pocela emitirati na RTL-u, al su je brzo ukinuli zbog slabe gledanosti.
Ordinary girl
Sub 21 Mar 2015, 20:32Ordinary girl
Simpatična mi je.
avatar
Sub 21 Mar 2015, 21:50Semky16
mirjanna96 ::Simpatična mi je.

I meni je, a ovako kad je pogledam mogu je zamisliti samo kao negativku. Inace plavuse vecinom mogu zamisliti kao negativke, npr. Marjorie de Sousa i Carolina Tejera koja je doskora bila plavusa vecinom su glumile negativke i ne svidjaju mi se ka dobrice. A i sve plavuse koje poznajem licno su prilicno lose osobe. Naravno, siguran sam da ima i dobrih plavusa i nadam se da se necete naci uvrijeđne. Ipak, ja mnogo volim plavuse.
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu