Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
13032015
[You must be registered and logged in to see this image.]
Telemundova telenovela "Varalica" (La impostora) 22. marta zameniće telenovelu "Slomljeno srce" na kanalu Pink Soap.


Dugo očekivana telenovela prikazivaće se svakog dana, premijerno u 21:00 i sa reprizama u 05:00 i 13:00.
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Pet 13 Mar 2015, 21:37Lazar_
Konačno kez Mislio sam da će je pustiti posle "Žene" na Pinku 2 happy
avatar
Pet 13 Mar 2015, 21:58Semky16
Steta sto pocinje na Pink soap kojeg nemam, ja sam mislio da ce biti na obicnom Pinku. Mislio sam baciti malo oko na ovo, ali ovako nista, a na Netu nemam vremena da je gledam, jer imam druge prioritete.
Lazar_
Pet 13 Mar 2015, 21:59Lazar_
Možda bude i na običnom Pinku, nikad se ne zna happy
avatar
Pet 13 Mar 2015, 22:10Semky16
Lazar ::Možda bude i na običnom Pinku, nikad se ne zna happy
Moguce je. Mada meni se cine bolje La patrona i Los miserables (uporedjujem ih s ovom serijom zato su i one nastale u saradnji Telemunda i Argosa i spadaju manje vise u klasicne serije, iako Los miserables ima i dosta narko elemenata i akcije). La patronu sam gledao i znam da je jedna od najuspjesnijih Telemundovih serija,a ova i nije bas imala sjajnu gledanost. U Impostori mi i nije nesto glavni par, jedino Bach kao negativka mi se cini extra, a i Landeta mi je super glumac.
Lazar_
Pet 13 Mar 2015, 22:14Lazar_
Ja sam ovu gledao prvih 40 epizoda. Jeste klasična telenovela, nije nešto vezano za neke mafije i tako te gluposti koje Telemundo snima u poslednje vreme, drugačija je i zato volim što će početi kod nas. Mada mi je postala dosadna pa sam zato prestao da je gledam, ovo mi je prilika da nastavim sa gledanjem. happy
avatar
Pet 13 Mar 2015, 22:19Semky16
Lazar ::Ja sam ovu gledao prvih 40 epizoda. Jeste klasična telenovela, nije nešto vezano za neke mafije i tako te gluposti koje Telemundo snima u poslednje vreme, drugačija je i zato volim što će početi kod nas. Mada mi je postala dosadna pa sam zato prestao da je gledam, ovo mi je prilika da nastavim sa gledanjem. happy
Ja je nisam nikako gledao. Planirao sam, ali sam odustao, jer sam na hrvatskom forumu procitao da kasnije postane dosadna. La patronu sam citavu pregledao i bila mi je super. I ona je manje vise klasicna, iako su dosta politicari zastupljeni. Ovu cu seriju gledati samo ako bude ne nekom programu koji imam, a Miserablese planiram nekad pogledat na netu zbog Aracely, Aylin i Porrasa.
Lilly
Sub 14 Mar 2015, 14:16Lilly
Bolje da ni ne pustaju ako ce pustiti na Soapu. Jos jednom su me razocarali.
avatar
Pon 16 Mar 2015, 14:40kristinkv86
Ja sam trenutno prebukirana serijama,tako da cu ovo najverovatnije preskociti.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu