Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448
10032015
Meksički predsednik Enrike Penja Nijeto i njegova supruga, bivša zvezda sapunica Angelica Rivera  su ove nedelje boravili u trodnevnoj poseti u Engleskoj.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kraljica Elizabeta II, predsednik Enrique Peña Nieto, Angélica Rivera i princ Filip.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Prva dama Meksika na dolasku nosila lep kaput britanske modne kuće Alekander McKueen u iznosu od 4.500 američkih dolara.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Ovaj je nesto dosta mladji od nje, nisam to znala. happy
avatar
Sre 11 Mar 2015, 16:19Semky16
Meni je ona jako gotivna. Gledao sam je samo u Mariani i bila mi je odlicna kao Marcia Montenegro. kez
avatar
Čet 12 Mar 2015, 22:12kristinkv86
A po meksickim medijima pljuste naslovi kako on bruka naciju svojom politikom(sto je,usput,i istina,dok po Engleskoj voda nju i njihovu decu,posto zajednicke nemaju).Inace,i ona je sad navukla strasan gnev kolega,kad je rekla kako je,za 25 godina karijere u "Televisi",uspela da ustedi i da kupi vilu od-7.000.000 dolara,zbog cega su se mnogi iz tamosnje branse pobunili,diskreditovali je i rekli kako to ne moze da bude tacno,buduci da mnogi ljudi tamo jako tesko zive,pa je tvrditi to-bezobrazluk.
avatar
Pet 13 Mar 2015, 10:22Semky16
kristinkv86 ::A po meksickim medijima pljuste naslovi kako on bruka naciju svojom politikom(sto je,usput,i istina,dok po Engleskoj voda nju i njihovu decu,posto zajednicke nemaju).Inace,i ona je sad navukla strasan gnev kolega,kad je rekla kako je,za 25 godina karijere u "Televisi",uspela da ustedi i da kupi vilu od-7.000.000 dolara,zbog cega su se mnogi iz tamosnje branse pobunili,diskreditovali je i rekli kako to ne moze da bude tacno,buduci da mnogi ljudi tamo jako tesko zive,pa je tvrditi to-bezobrazluk.
Sigurno i nije tacno, taj novac je dosao od nekih mutnih poslova, pa takva je politika u cijelom svijetu. Politicari se brinu samo sami za sebe, a nije ih briga za narod. Pa i udala se za njega zbog novca, jer ipak je vise novca u politici, nego u glumi. Na kraju je bas i postala k'o Marcia Monetengro.  ..smešno..
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu