Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886
06032015
Nova telenovela poznatog producenta Emilia Larrose, "Amores con trampa" započela je vrlo dobro! Naime, u ponedeljak, u 20:15 h, kada je krenula sa emitovanjem, pratilo je 25.3% gledateoca. Sa tim procentom gledanosti, "Amores con trampa" smestila se na treće mesto najuspešnijih premijera u tom terminu u poslednjih par godina, ostavši tako iza "Por ella soy Eva"(28.6%) i "Porque el amor manda"(25.8%). Protagonisti telenovele Africa Zavala i Eduardo Yanez.

Ali, valja istaknuti da je "Amores con trampa" počela na isti način kao i prethodna Larrosina "Libre para amarte". Iako je u premijernoj epizodi postigla visoku gledanost(a i bila je prva po gledanosti taj dan u Meksiku, jednako kao što je to "Amores con trampa" bila u ponedeljak), ta gledanost je ujedno bila i najviša koju je "Libre para amarte" postigla prije nego što se strmoglavila i postala jedan od najvećih Televisinih promašaja.
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Sub 07 Mar 2015, 10:26Semky16
Ne vjerujem da ce tako nastaviti, njegove prethodnice Libre para amarte i Dos hogares su bila uzasne. Prvu nisam gledao, ali cuo sam samo jako lose komentare, a drugu sam pogledao par epizoda. Jako losa i dosadna serija. Vec sam spomenuo da su mi jedino Las vias del amor i La verdad oculta od njegovih bile ok, a Mujer de madera nisam gledao. Ali mogla bi i uspjeti jer jedina uspjesnica koju je on producirao bila je komedija (Hasta que el dinero nos separe).
avatar
Uto 10 Mar 2015, 17:36kristinkv86
Da,samo sto je "Hasta que dinero nos separe" producirao Hose Alberto Kastro.
avatar
Sre 11 Mar 2015, 10:35Semky16
kristinkv86 ::Da,samo sto je "Hasta que dinero nos separe" producirao Hose Alberto Kastro.
HQDNS je producirao Emilio. Jose Alberto nikad nije producirao komediju, a i nije mogao producirati u isto vrijeme tu seriju i Teresu.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu