Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886
31012015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako je počela tek 13. januara, nova telemundova telenovela estelar, "Dueños del Paraíso" već je završila snimanja. Tu vest,potvrdila je sama protagonistkinja, Kate del Castillo.

Telenovela je nastala u produkciji Telemunda i čilenskog TVN-a. Pre nekoliko dana, telenovela je s prikazivanjem započela u Čileu, i to dosta loše, za razliku od američkog Telemunda, gde joj ide jako dobro, iako se može reći da ne ispunjava očekivanja. 

"Dueños del Paraíso" imaće približno 70-ak epizoda. Ako Telemundo nastavi da sledi svoju politiku, onda će najverojatnije telenovela imati i drugu sezonu, kao i "Señora Acero" ili "El señor de los Cielos". 
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Sub 31 Jan 2015, 20:29Azor Ahai
Nadam se nekoj telenoveli iz Telemunda, neće valjda i ovo druga sezona. -.-
Lazar_
Dosadili su više sa serijama ovog tipa, a još planiraju da snimaju i druge sezone -.-
avatar
Meni nedostaju krimi-mistery serije kao sto su bila ATM, LCDAL i ERDLV. Nadam se da ce ih opet poceti raditi. A trebali bi da se ugledaju na Argos da urade neku potpunu drugaciju seriju.
avatar
Sub 31 Jan 2015, 23:21kristinkv86
Meni fali neka romanticna "Telemundova",a da nije rimejk.
Azor Ahai
Ned 01 Feb 2015, 00:10Azor Ahai
kristinkv86 ::Meni fali neka romanticna "Telemundova",a da nije rimejk.

I meni neka "klasična telenovela", previše je ovih krimo-narko telenovela. kez
avatar
Ned 01 Feb 2015, 00:14kristinkv86
Ubise nas u pojam sa njima,pa jos imaju i sezone.
avatar
Meni su opet draze ove krimi-narko telenovele. Dosadile su mi one klasicne, Televisine su sve takve. Jedino romanticne mogu Argosove gledati, jer oni puno dublje istrazuju i prikazuju musko-zenske odnose, za razliku od Telemunda i Televise.
Anonymous
Lazar ::Dosadili su više sa serijama ovog tipa, a još planiraju da snimaju i druge sezone -.-
avatar
Nisam ocekivala da ce se sad zavrsiti.Mislim da ce biti i druge sezone.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu