Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448
09012015
Glumice koje su stekle popularnost u najgledanijim turskim serijama, pažnju medija nastavile su da privlače svojim privatnim životima, što im nije preterano prijalo...

Ljubitelji serija Sulejman veličanstveni, Sila, Ljubav na silu, Odbačena, Mala nevesta, Divlja mačka, Moderna porodica, Osveta i ostalih koje se emituju kod nas konačno mogu da nađu izdanje posvećeno isključivo tv novelama.

[You must be registered and logged in to see this image.]

U prodaji je prvi broj mesečnika koji se bavi životima glavnih glumaca i dogodovštinama sa snimanja.


U ovom broju predstavljene su Džansu Dere, Sofija Vergara i Merjem Uzerli, lepe i uspešne glumice čiji su životi ispunjeni tugom i tragedijama. Burak Ozdživit (Bali-beg) u ispovesti otkriva da lako zaplače, a piše se i o tome gde su i šta rade danas junaci serije Beverli Hils.


Magazin izlazi svakog 25. u mesecu po ceni od 39 dinara!


Da li ste kupili prvi broj?
Komentari?
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Samo 39 dinara??
Azor Ahai
Da, pa TV Novele su 50.
Lazar_
Pa to kažem, baš je jeftino. Mislio sam da je skuplji happy
Azor Ahai
Znam, pa neće višu cenu, niko ne bi kupio, kada krene prodaja, lako će poskupeti. kez
Lazar_
Je ne planiram da kupujem happy
Ordinary girl
Lazar ::Je ne planiram da kupujem happy
Azor Ahai
Kao ni ja, sve novosti pročitam na internetu, često ih prevodim i za forum. happy
Lilly
Ne verujem da je nesto drugacije od Tv novela
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu