Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Čet 11 Avg 2016, 14:35
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Čet 11 Avg 2016, 14:36
[You must be registered and logged in to see this image.]
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Pet 12 Avg 2016, 14:09
Pogledao sam za sada do 5 chapter.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jao, ova serija je odlična, prava parodija, nije kvalitetna nešto mnogo, ali toliko zabavna, pravi cirkus; ovo je i drama, romantična komedija, telenovela i satira. .žuurkaa1.
Džejn Glorijana Viljanueva je carica.
Haime Kamil kao Rohelio haha, kul, baba Alba isto. Rafael je super, mislio sam da je budala, ali nije. Majkl me malo nervira, valjda će se popraviti. Sve ostalo je super.
Petra je užas, prvo glumica, pa tek onda lik. Isto je Ksiomara loša kao glumica.
Dobar lik je "latino lover narrator" (Anthony Mendez) haha.
Nastaviću da gledam sigurno, biće treće sezone, nadam se da neće brzo ukinuti jer je gledanost slaba.

Ukoliko neko voli španski jezik (serije) neka gleda obavezno ovo! Prava kombinacija! kez
ScreamMJ
ScreamMJ
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 819
$ : 1481

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Pet 12 Avg 2016, 14:15
Ma luda je serija skroz. Cekaj je li Majkl
Spojler:
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Pet 12 Avg 2016, 14:19
Venčao se na kraju druge sezone sa Džejn.
Ja sam gledao neke epizode, ali sada sam počeo sve od početka. kez
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Pet 12 Avg 2016, 14:43
Spojler:
ScreamMJ
ScreamMJ
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 819
$ : 1481

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Pet 12 Avg 2016, 14:55
Pa to. Znam da se tim pucnjem zavrsila druga sezona happy
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Pet 12 Avg 2016, 17:01
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sezona 3
llili
llili
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 125
$ : 402

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Ned 09 Okt 2016, 16:25
Obozavam ovu seriju, skorz mi je zanimljiva i svidjaju mi se glumci. Pogotovo glavni glumac.  xD kez
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Sre 23 Nov 2016, 23:38
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Jane the Virgin / Devica Džejn - Page 2 Empty Re: Jane the Virgin / Devica Džejn

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu