Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
06122010


Venecuelski glumac Fernando Carrillo poslijednje je snimio sapunicu pod pokrovljem televizijske kuće Televisa naslova “Mis XV.Com” tako da je bio kontinuirano okupiran poslom zadnjih mjeseci, a za sebe otkriva kako još i danas osjeća istu strast i uzbuđenje za snimanjem telenovela kao i prvog dana kada je zakoračio u ovu industriju. Za mene se ništa nije promijenilo svih ovih godina. Uživam u svom poslu i tako mu i pristupam sa novim uzbuđenjem svakog novog dana. Kako uvijek radim nešto drukčije, to mi ne predstavlja neki problem, a kako sam odabiram projekte, uvijek gledam da imaju ono nešto što će mi dati entuzijazam, rekao je glumac.

Glumac Carrillo odigrao još jednu značajniju ulogu ove godine koja je ostala u dobrom sjećanju, Za sapunicu “Soy tu Fan” u kojoj Fernadno glumi zgodnog učitelja joge, kaže kako je uživao na snimanjima sa glumicom Anom Claudiom Talancon. Glumac o suradnji sa Anom govori kao o jednoj od najboljih stvari koja mu se dogodila. Ana Claudia nije samo prelijepa žena, već i izvrsna glumica, a iznad svega ima prekrasnu osobnost, priznao je Carrillo.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu