Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
07112014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Meksička pevačica i glumica Ninel Konde postala je nadaleko poznata je po svojoj zanosnoj figuri. U 38. godini Ninel je 21. oktobra imala svoj drugi porođaj, a glumica i njen suprug Đovani Medina postali su ponosni roditelji dečaka Emanuela.
Glumica je nedavno na Instagramu objavila fotografiju na kojoj izgleda kao da je izgubila sav trudnički višak i na taj način većinu novopečenih majki koje se bore sa postporođajnom kilažom učinila ljubomornom. Na fotografiji koju je glumica objavila vidimo Ninel dan pred porođaj, u poređenju sa fotografijom od pre desetak dana, na kojoj izgleda kao da se potpuno vratila u formu.
Kako joj je uspelo?
Ninel je misteriju objasnila propratnim komentarom. “Slika levo sam ja dan pred porođaj, a slika desno nastala je nedelju dana pošto se rodio Emanuel. Najbolja stvar je to što sam liniju povratila bez strogih dijeta, već samo dojenjem mog prekrasnog deteta. Mame, recite “da dojenju”, to je očigledno najbolja odluka za oboje”.
I to je to! Naravno, svakako da će joj svo đipanje i đuskanje koje je oduvek praktikovala pomoći da u rekordnom roku povrati svoju zavidnu i zanosnu liniju.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu