Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
24102014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dobro je poznato da Araseli Arambula nije ostala u dobrim odnosima sa svojim bivšim suprugom Luisom Migelom. Ona je sada po prvi put progovorila o ovoj osetljivoj temi i priznala da je najviše pogađa što se on udaljio od njihovih sinova, Danijela i Migela.
“Neću ići u detalje zato što je to za mene bolna tema. Nadam se da će zbog svojih poseta Meksiku on imati priliku da ih viđa. Mislim da on mnogo radi. Neću da govorim o detaljima jer bih rekla mnogo toga što ne želim da moja deca čuju”, rekla je ona.
Glumica kaže da je Luis odgovoran da obezbedi sve što je njegovim sinovima potrebno za razvoj i obrazovanje, ali ona smatra da to nije dovoljno, jer je važno da deca imaju dobar odnos sa svojim ocem.
“Reći ću vam da je on odgovoran otac, ali volela bih i da oni mogu da [You must be registered and logged in to see this link.] i u njegovom prisustvu. On nema nikakve veze sa mnom”, dodaje ona.
Uprkos tome što ima brojne obaveze, Araseli je veoma posvećena majka kojoj su deca na prvom mestu.
“Stalno ih pazim, trudim se da uvek budem uz njih i da iskusim brojne divne trenutke njihovog odrastanja”,zaključuje ona.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu