Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
08102014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Cenjeni meksički TV kritičar Alvaro Kueva imao je samo reči hvale za telenovelu "Yo no creo en los hombres" producentkinje Žizel Gonzales. "Ja verujem u nju, jer sam je video da radi kao najobičnija radnica - nosila je kutije, prljala ruke. Verujem u nju jer sam video kako se ophodi prema ljudima - suočava se sa krizom, rešava probleme. Slušao sam je kako govori i analizira melodrame, prodirući u psihologiju njihovih likova, veoma je pametna. Siguran sam da će za nekoliko godina ona biti jednako uspešna i važna kao Karla Estrada, Rosi Okampo i Anđeli Nesma", naveo je Kueva u svojoj kritici, dodajući da bi Karidad Bravo Adams, da je živa, bila vrlo zadovoljna novom adaptacijom svog dela. 


"Kako sjajan način da se oživi klasik! Žizel i njeni saradnici nisu se zadovoljili pukom adaptacijom, oni su zaista učinili da delo vaskrsne. Zadržali su Karidadin stil, ali su ga i osavremenili - to sada više nije priča o jednoj ženi, već o mnogima", napisao je kritičar. On je podsetio ljude da je originalna melodrama Karidad Bravo Adams inspirisana istinitim događajima. "Karidad ju je napisala na Kubi, želeći da prenese snažnu društvenu poruku. Otišla je u zatvor u Havani gde je razgovarala sa kojom god zatvorenicom je mogla. I znate šta je saznala? Da je većina žena završila iza rešetaka zbog muškaraca koji su ih prevarili, zlostavljali ili iskoristili". 


Više o ovoj seriji moći ćete da pročitate u sledećem broju online magazina Sapunice, a dok se on ne nađe na vašim ekranima, recite nam da li pratite "Yo no creo en los hombres" i kako vam se dopada.
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Ne znam zašto se njemu toliko dopada ova serija kad ima milion puta boljih? :/
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu