Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639
28092014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Turski glumac Burak Ozčivit i Fahrije Evcen su konačno uhvaćeni zajedno! Paparaco tamošnjeg HIT Magazina je uspeo da uslika poznati par tokom jedne večeri u kolima ispred zgrade gde žive poslednjih mesec dana.
Mediji tvrde da je Buraku pozlilo jer je dobio jaku upalu pluća pa je hitno morao da ide kod lekara. Kada je video fotoreportera, čuveni Bali beg je pokušao da pobegne, a glumica je kosom sakrila lice. Njihovu neopreznost je ovekovečio paparaco, a Fanovi jednog od najlepših parova u Turskoj, su bukvalno oborili Tviter.
Fahrije i Burak su se upoznali pre tačno godinu dana na snimanju serije “Grmuša” gde su igrali glavne uloge. Ljubav između doktora Kamrana i Feride je opčinila gledaoce, pisalo se da Fahrije maltretira sve na snimanju serije, ali Burak je žestoko stao u njenu odbranu.
- Upozorili su me da je Fahrije veoma teška, ali je ja je razumem i mi se odlično slažemo. Vrlo je profesionalna – rekao je Burak.
Ubrzo potom, Burak je raskunio veridbu sa manekenkom Džejlan Čapom, a kao glavni krivac za njihov razlaz, okrivljena je Fahrije. Ipak, nije postojao ni jedan dokaz o tome.
Odmah pošto se snimanje serije “Grmuša” završilo, Ozčivit je počeo upravo sa Fahrije da snima film u Bodrumi i to u sopstvenoj produkciji. Glasine da su njih dvoje zajedno su postale sve glasnije. Ipak, pred sam početak snimanja Burak je demantovao.
- Došli smo u Bodrum da snimimo film. Nema reči ni o kakvoj ljibavi – pokušao je glumac da ubedi javnost, ali mu to nije pošlo za rukom.
Par je čitavo leto proveo u Bodrumu, paparaci su ih partili u stopu, a upućeni su tvrdili da njih dvoje čine sve da ih ne otkriju. Meštani su čak tvrdili da Burak i Fahrije sve vreme živeli pod istim krovom, u jednoj privatnoj kući.
Samo mesec dana posle njihovog povratka u Istanbul, na veliku sreću njihovih fanova, Burak i Fahrije su konačno uhvaćeni zajedno.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Izvor: tv novele
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu