Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448
07092014
Poznatija kao Rubi, Barbara Mori se vratila na velika vrata sa novom serijom Luna gde tumači glavnu ulogu.
Barbara Mori Očoa je meksička glumica i manekenka, rođena 2. februara 1978. u Montevideu u Urugvaju. Poreklom je Japanka, jer joj je deda po ocu Japanac, a majka joj je Urugvajka baskijskog porekla. Na japanskom jeziku, "mori" znači "šuma". Svoju karijeru započela je kao manakenka da bi nekoliko godina kasnije prešla na TV-u kao glumica u latinoameričkim serijama.

Najpoznatija uloga bila joj je Rubi, u istoimenoj seriji sa kojom je osvojila nagradu za najbolju žensku ulogu magazina TV u Novelas za 2004./2005. godinu. Glumila je u oko 10 serija i filmova. Inače Barbara ima sina koji ima 16. godina.
Nakon 10 godna ponovo se pojavljuje u seriji Luna kao Soledad.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Inače Barbara ima sina koji ima 16. godina. Pogledajte slike kako izgleda seksi glumica i njen sin.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Ne mogu vjerovat da joj je to sin.
Lilly
Ja nisam ni znala da ima sina a ne da ima 16 godina lol!
avatar
Pa jel ona udata il rastavljena i s kim ona ima sina.Citala sam da je bila u vezi sa Sergijom Mayerom
Lazar_
Ne mogu da verujem da ima sina od 16 god.  o.O Pa on je imao 6 god. kad je Barbara snimala seriju Rubi, ja nisam ni znao da ima sina. Ona ima 36 godina, znaci da je sina rodila sa 20  o.O
Lilly
Pa sta se cudis, danas radjaju sa 15 happy
avatar
ma i sa 13.. hahahah
Lazar_
U Indiji sa 13 hahahaha  ..smešno..
avatar
Hahahah da vidite kod mene u Hrvatskoj.Jedna je u osnovnoj zatrudnila
Ordinary girl
Meni je ona bila prelepa, i sada je lepa ali manje.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu