Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
01092014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Đurđina Golubović, iliti „Džurdžina džavolčič“, uspela je da završi studije medicine. Radi kao hirurg u Kliničkom centru. Ima dvoje dece, psa i mačku. Nema mnogo slobodnog vremena, ali ljubavi ima na pretek. Muževljevo ime je tajna, znana samo njoj i – glumici koja joj je pre tačno 20 godina udahnula dušu u seriji „Srećni ljudi“.
Tako bar svoju heroinu (danas) zamišlja glumica Jugoslava Drašković.
Mladost je Jugoslavi donela popularnost preko noći. Postala je miljenica nacije, a zatim je isto tako nestala. I dok su se mnogi pitali koliko joj je hrabrosti ili ludosti bilo potrebno da ode sa scene, ona otkriva da joj to nije bila namera.
“Sve mi se u životu dešavalo stihijski. Odmah posle ‘Srećnih ljudi’ ostala sam trudna, a kada sam rodila dete i poželela da se vratim u Jugoslovensko dramsko pozorište – poručili su mi da su mi našli zamenu. Ponos mi nije dozvolio da molim za ulogu. Gajila sam ćerku i sa suprugom otvorila firmu. Bila sam zauzeta da bih podsećala ljude da postojim”, rekla je glumica.
Bilo je ponuda i za povratak pred kamere. U „Besnoj koži“, svojevrsnom nastavku „Tesne“, trebalo je da igra bosansku krojačicu koja dolazi u Beograd sa željom da postane kreatorka. Ali, taj film još nije realizovan. Dok joj se ne ukaže nova prilika, publika će je pamtiti kao Đinu:
“Jutro pre nego što ću postati Đurđina, sanjala sam ruke kako mi pružaju poklon s ljubičastom mašnom. Kad sam krenula da ga otvorim, probudila me je zvonjava telefona. Ljudi iz ekipe ‘Srećnih ljudi’ poručili su mi da odmah dođem na Sajam u studio RTS. Dočekao me je Zoran Janković, tada producent filmskog studija RTS, kome sam ispričala san. Smejao se. Čim sam potpisala ugovor dobila sam tekst za sutrašnje snimanje. Nisam imala vremena da razmišljam, niti da se uplašim. Da nije bilo tako, sigurna sam da bih umrla od treme. Nije lako naslediti omiljeni i to glavni ženski lik u najpopularnijoj seriji, od šarmantne, lepe i divne glumice kao što je Dubravka”.
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Sad je lepsa nego u seriji wink
Silvija
svaka joj cast, dama
Lilly
Bas volim da je gledam i simpaticna je skroz u seriji. happy
Lazar_
Meni je u seriji Dubravka bolja, ali ni ona nije losa happy
Azor Ahai
Odlična glumica, nadam se da ćemo je videti još u nekoj seriji happy
Ordinary girl
Meni je Dubravka bolja, ova glumica mi se uopšte nije svidela. Lepo izgleda.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu