Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srećni ljudi

+3
Ordinary girl
Azor Ahai
Lazar_
7 posters
Ići dole
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Pon 01 Sep 2014, 12:08
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada su u pitanju veliki projekti poput legendarnih ‘Srećnih ljudi’ svakako su greške neminovne. Ipak, zanimljivo je tražiti ih i uvek se iznova nasmejati kad uočite neku novu, zar ne?
Od 2009. godine, kada je osnovana Facebook grupa “Srećni ljudi” koja se bavi popularnom serijom, i koja pored epizoda, deli i neke zanimljivosti koje do sada nismo znali.
Tako se pojavila fotografija na kojoj se jasno vidi da je žena koja gospođu Smiljku tera iz autobusa jer u rukama nosi bolesnog psa Simu, a ona je mislila da je u pitanju beba, pa joj je ustupila mesto u gradskom prevozu, kasnije ponovo u čekaonici kod veterinara u hodniku, kao i da nije reč o istoj osobi, tačnije, ne glumi istu osobu koju je glumila u autobusu.

Izvor: Dnevno.rs
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Pon 01 Sep 2014, 17:44
[You must be registered and logged in to see this image.]
Đurđina Golubović, iliti „Džurdžina džavolčič“, uspela je da završi studije medicine. Radi kao hirurg u Kliničkom centru. Ima dvoje dece, psa i mačku. Nema mnogo slobodnog vremena, ali ljubavi ima na pretek. Muževljevo ime je tajna, znana samo njoj i – glumici koja joj je pre tačno 20 godina udahnula dušu u seriji „Srećni ljudi“.
Tako bar svoju heroinu (danas) zamišlja glumica Jugoslava Drašković.
Mladost je Jugoslavi donela popularnost preko noći. Postala je miljenica nacije, a zatim je isto tako nestala. I dok su se mnogi pitali koliko joj je hrabrosti ili ludosti bilo potrebno da ode sa scene, ona otkriva da joj to nije bila namera.
“Sve mi se u životu dešavalo stihijski. Odmah posle ‘Srećnih ljudi’ ostala sam trudna, a kada sam rodila dete i poželela da se vratim u Jugoslovensko dramsko pozorište – poručili su mi da su mi našli zamenu. Ponos mi nije dozvolio da molim za ulogu. Gajila sam ćerku i sa suprugom otvorila firmu. Bila sam zauzeta da bih podsećala ljude da postojim”, rekla je glumica.
Bilo je ponuda i za povratak pred kamere. U „Besnoj koži“, svojevrsnom nastavku „Tesne“, trebalo je da igra bosansku krojačicu koja dolazi u Beograd sa željom da postane kreatorka. Ali, taj film još nije realizovan. Dok joj se ne ukaže nova prilika, publika će je pamtiti kao Đinu:
“Jutro pre nego što ću postati Đurđina, sanjala sam ruke kako mi pružaju poklon s ljubičastom mašnom. Kad sam krenula da ga otvorim, probudila me je zvonjava telefona. Ljudi iz ekipe ‘Srećnih ljudi’ poručili su mi da odmah dođem na Sajam u studio RTS. Dočekao me je Zoran Janković, tada producent filmskog studija RTS, kome sam ispričala san. Smejao se. Čim sam potpisala ugovor dobila sam tekst za sutrašnje snimanje. Nisam imala vremena da razmišljam, niti da se uplašim. Da nije bilo tako, sigurna sam da bih umrla od treme. Nije lako naslediti omiljeni i to glavni ženski lik u najpopularnijoj seriji, od šarmantne, lepe i divne glumice kao što je Dubravka”.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Pet 05 Sep 2014, 19:48
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovih dana velika glumica nas ponovo zasmejava sa malih ekrana, i to u ulozi Ristane ’Riske’ Golubović. Međutim, većina mladih se ne seća kako je Radmila Savićević nekada izgledala. Karijeru je počela još davnih pedesetih a mi vas podsećamo na njene prve uloge.
Radmila Savićević se na televiziji se prvi put pojavljuje u TV filmu „Mica i Mikica” 1961. godine, odakle su i fotografije koje vidite.
Radmila, koja je preminula u novembru 2001. godine zasluženo spade u najveće legende srpskog glumišta. Karijeru je počela 1946, a prvi film snimila 1961. godine kada je u filmu „Višnja na Tašmajdanu” igrala razrednog starešinu.
Popularnost stiče kao Violeta u „Kamiondžijama”, devojka zaljubljena u Paju Čuturu i kao baka Vuka u Pozorištu u kući.
Godine 1976. snima TV seriju „Babino unuče”, da bi potom igrala u seriji „Vruć vetar”. Krajem osamdesetih tumači lik sekretarice Žarke u „Boljem životu”, a godine 1995. njena karijera dolazi do vrhunca ulogom Riske Golubović u „Srećnim ljudima”. Njena poslednja uloga bila je Dostana u „Porodičnom blagu”.





Izvor: TV NOVELE
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Sub 13 Sep 2014, 11:59
Ovako danas izgleda Roki iz “Srećnih ljudi”


Bogdan Kuzmanović poznatiji kao Roki iz popularne serije “Srećni Ljudi” odigrao je tri uloge.
Prvu u 10. epizodi, gde traži posao u kockarnici u kojoj je i Aranđel tražio posao. U 18. i 19. epizodi igrao je policajca koji je sprovodio Aranđela do kuće za Necin rođendan, da bi nedugo potom postao Roki- glavni telohranitelj Ozrena Soldatovića.
Pored uloge u seriji “Srećni Ljudi” ostvario je zapažene uloge u pozorištu kao i u prvim epizodama serije “Bela Lađa”. A pogledajte kako Bogdan odnosno “Roki” danas izgleda.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Sub 13 Sep 2014, 14:59
wow kakav je
Rubi
Rubi
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 587
$ : 833

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Ned 14 Sep 2014, 16:56
Meni je ovo najbolja serija od svih domacih na RTS-u. .perfekktno:D. Arandjel, Riska, Ostojic, Scepan Scekic, Zaza, Ozrenova majka, Marijana, Despotovic, Veliborka, Antonija  .pobednikk.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Ned 14 Sep 2014, 17:03
Rubi ::Meni je ovo najbolja serija od svih domacih na RTS-u. .perfekktno:D. Arandjel, Riska, Ostojic, Scepan Scekic, Zaza, Ozrenova majka, Marijana, Despotovic, Veliborka, Antonija  .pobednikk.
Slažem se sa tobom kez
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Pon 15 Sep 2014, 15:28
Lazar ::
Rubi ::Meni je ovo najbolja serija od svih domacih na RTS-u. .perfekktno:D. Arandjel, Riska, Ostojic, Scepan Scekic, Zaza, Ozrenova majka, Marijana, Despotovic, Veliborka, Antonija  .pobednikk.
Slažem se sa tobom kez
I ja isto kez happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Čet 18 Sep 2014, 15:17
Neca iz “Srećnih ljudi” postao tata


[You must be registered and logged in to see this image.]


Janko Milivojević, koji se proslavio igrajući lik malog Nece u seriji “Srećni ljudi”, postao je otac. Kako piše “Informer”, on je pre tri meseca dobio ćerku, koja mu je potpuno ispunila život.
“Tačno je da sam pre tri meseca postao tata, ali ne želim previše da pričam o sebi i svom privatnom životu. Tu ulogu sam odigrao pre 17 godina. Čudno mi je kada me novinari zovu ili kada me ljudi prepoznaju na ulici. Ja nisam javna ličnost”, rekao je Janko, koji danas ima 27 godina i koji radi u porodičnoj galeriji na Banovom brdu.
Milivojević tvrdi da nikada ne bi ponovo prihvatio ga tumači lik Nece, pošto gluma nije za njega. Danas, kada ima dete, srećan je što je ipak ostavio značajan trag iza sebe.
“Sada kada sam dobio ćerkicu, jer sam svestan da će jednog dana ona moći da gleda seriju. Verujem da će ona biti ponosna na mene”, kao je on.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Čet 18 Sep 2014, 15:32
Čestitam kez
Sponsored content

Srećni ljudi - Page 2 Empty Re: Srećni ljudi

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu