Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
27082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Izvor: Latinosvet.net
Nova hrvatska telenovela, koja se emituje od ponedeljka do četvrtka u 20h na RTL-u, obara sve rekorde gledanosti! Priča u kojoj glavnu junakinju igra Nevena Ristić, Inda iz serije "Cvat lipe na Balkanu", drži prikovane milione za male ekrane. Kako nezvanično saznajemo, ova hit telenovela "Vatre Ivanjske" uskoro kreće svoje emitovanje i u Srbiji i to na tv B92. Iako je RTL, pre nekoliko meseci imao dva velika fijaska "Ružu Vjetrova" i "Tajne", očigledno da se gledaoci u Hrvatskoj već navikavaju na tvnovele. Ono što je zanimljivo, jeste da se Vatre Ivanjske gledaju i u Srbiji i to u velikoj meri.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sinopsis
Ana Kolar (Nevena Ristić), je mlada doktorka, nakon iznenadne i neočekivane smrti svoje starateljke Tilde, dolazi u pitoreskno mesto Ivanje vođena željom da tamo pronađe odgovore na pitanja o Tildinom tajnom životu, kao i da otkrije istinu o velikom imanju i vinogradu koje joj je Tilda ostavila u nasledstvo. Upravo zbog njih ulazi u sukob s Božom Magdićem (Frane Perišin), kojem je Tilda, pre više od dvadeset godina iz neobjašnjivih razloga, prepustila vođenje imanja. Fatalnom slučajnošću već na samom silasku s voza, Ana upoznaje Viktora Magdića (Slaven Španović), udovca i oca devojčice, ni ne sluteći da je on sin samoprozvanog vlasnika njenog imanja. Viktor i Ana se zaljubljuju i uvereni su da će se za svoju ljubav moći izboriti, uprkos zlobnim spletkama zle Božine žene Elene (Ksenija Pajić) i njene ljubomorne kćeri Klare (Ornela Vištica), koja želi Viktora za sebe.

Istovremeno se u Ivanju, nakon mnogo godina razdvojenosti, ponovo susreću dve sestre, Elena i Dinka (Linda Begonja), ali i njihova zajednička ljubav iz mladosti, Petar Kolar (Aleksandar Cvjetković). Dinka, sada uspešna advokatica udata za ambicioznog poslovnog čoveka Patrika Vidana (Alen Liverić), nikada nije prebolela Petra, a njen povratak u rodno mesto uništava Elenine planove. Osim što će se svim silama truditi sakriti grehe iz prošlosti i zagorčati život sestri, Elena će istovremeno dati sve od sebe da osvoji svoju nikada prežaljenu ljubav, Petra.

Uprkos problemima koje u Ivanju zatiče, Ana ima osećaj da je sudbinski povezana s mestom, ali i stenom koju zovu po veštici Ivki iz legende o kojoj joj je starateljka Tilda kao maloj pričala. Priča Dinke, Petra i Elene zrcali se u životnoj priči Ane i Viktora, a njihove sudbine se međusobno isprepliću pod teretom raznih izazovima, te na njih bitno utiču, razdvajajući ih i spajajući istovremeno, a sve to s ciljem da se napokon reše tajne koje su duboko zakopane u Ivanju, i tako konačno skinuli kletvu s mesta i ostvariti istinsku ljubav i porodičnu sreću. Hoće li Ana i Viktor, preboleti sve nedaće koje im život pruža ili će pasti u zaborav otkriće Vatre Ivanjske. Da li gledate ovu tv seriju?


Poslednji izmenio Silvija dana Sub 30 Avg 2014, 09:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Nisam znao da će početi kod nas. U svakom slučaju ne verujem da ću gledati jer su me hrvatske serije previše smorile happy
Laza_zmaj
Predivna je serija, kakva prica, doduse malo podseca na latino serije, ali ima i momenata komedije, srece, ali sada ce biti najbolja Anina osveta.
AleksandraAnhelik
Sre 27 Avg 2014, 11:12AleksandraAnhelik
I ja gledam na rtl-u.
Silvija
@Lazar, hrvati kakvi god da su, oni svake godine barem tri novele od 150 epizoda snimaju! Vila Maria im je bila prva novela, koja je oborila apsolutno sve rekorde gledanosti. Ja ovu novelu pratim mnogo je uzbudljiva, evo sinoc Anin ulazak na vencanje, gde ona govori da je naslednica, pa sada susret sa najgorim neprijateljem, i sada njena osveta za njeno bogatstvo... Sve u svemu, gledam zbog nase Indice kez
Ordinary girl
Sre 27 Avg 2014, 11:18Ordinary girl
Ja sam pročitala negde da B92 neće prikazivati ovu seriju.
Silvija
ne znam, ali ja sam videla na wikipediji i na nekom forumu, valjda... Ali ako nece b92 neka tv ce sigurno... Pogledajte prve dve epizode cele i sve ce vam biti jasno.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu