Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Belinda / Belinda Empty Belinda / Belinda

Sub 23 Avg 2014, 11:12
[You must be registered and logged in to see this image.]

Belinda ([You must be registered and logged in to see this link.] Belinda) je [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.], produkcijske kuće TV Azteca, snimana [You must be registered and logged in to see this link.].
[You must be registered and logged in to see this link.] je prikazivana tokom [You must be registered and logged in to see this link.]. i [You must be registered and logged in to see this link.]. na [You must be registered and logged in to see this link.].

Sinopsis
Na dan majčine smrti, Belinda saznaje da njeni roditelji nikada nisu bili venčani. Njen otac Roberto ženi se Lukresijom. Belinda živi sa njima, ali to ne odgovara Lukresiji i njenoj kćerki Anabeli i njih dve se trude da je oteraju. Ubrzo, Roberto saznaje da boluje od raka i pokušava da uvede Belindu u porodični posao. Ali, Lukresija i njen ljubavnik Adolfo planiraju da je potpuno isključe iz posla nakon Robertove smrti. Rikardo, Adolfov sin, zaljubljuje se u Belindu odmah čim se upoznaju. Ona to ignoriše jer se Rikardo zabavlja sa njenom polusestrom Anabelom. Rikardo pokušava da okonča vezu sa Anabelom, ali ga ona ucenjuje i on mora da se oženi njome.
Kad Roberto umre, Lukresija želi njegovo bogatstvo samo za sebe i razmišlja šta da učini da Belinda nestane. Posle odlaska sa očevog imanja, Belindi je jedina podrška Gustavo, prijatelj iz detinjstva, koji je oduvek zaljubljen u nju. Ona pronalazi posao u velikoj firmi i čeka je sjajna karijera. Posao joj ide dobro i uskoro postaje veoma bogata i odlučna da vrati ono što joj pripada, očevu firmu i imanje. Gustavo joj izjavljuje ljubav i prosi je. Ali, u njen život se vraća i Rikardo, koji se konačno oslobodio Anabele 

Uloge
Marijana Tores
Leonardo Garsija
Gabrijela Vergara
Tamara Monserat
Sebastijan Ligarde
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Belinda / Belinda Empty Re: Belinda / Belinda

Sub 23 Avg 2014, 11:18
Cula sam za ovo ali nisam gledala. glumci onako, prosek. Marijana mi se nekako ne uklapa u ulogu Belinde, bar po sinopsisu. kez
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Belinda / Belinda Empty Re: Belinda / Belinda

Sub 23 Avg 2014, 12:01
Nisam gledao.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Belinda / Belinda Empty Re: Belinda / Belinda

Sub 23 Avg 2014, 12:06
Znam za ovu seriju. Čini mi se da je išla ujutru, negde oko 7.
Sponsored content

Belinda / Belinda Empty Re: Belinda / Belinda

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu