Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
19082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Popularna hrvatska glumica, Doris Pinčić Rogoznica, odnedavno je i postala kolumnistkinja.

Kako kaže Doris, njena kolumna je dnevnik majčinstva, koji je otpočetka htela pisati da Donat, jednom kad poraste zna šta je proživljavala i kako se osećala imajući ga. “Ali znate kako to ide, dok te neko ne prisili nikad nećeš sesti i napisati nešto, a ovako, sad kad imam obavezu prema urednici, moram izdvojiti pola sata i staviti misli na papir. Veselim se mislima, strahovima i idejama koje će dolaziti”, rekla je Doris o svojoj kolumni.

“Ja sam Doris, Doda, Dorka, Doška, Dorisita, svako me zove na svoj način. Jedva čekam da dobijem i nadimak mama, tj. da moj dečak progovori. Glumica sam i radijska voditeljka. Imam igraonicu s kolegom Robertom Kurbašom. Obožavam svetla pozornice, ali od svih uloga i svetala pod kojima nastupam, najdraže mi je noćno koje ostavljam upaljeno za Donata, a uloga za koju bih zaista volela dobiti nagradu (jednom kad poraste) je ona majčinska. Hobi su mi pisanje, trčanje i kuvanje (tako da trčanje nema nikakvog efekta happy ).” napisala je šarmantna glumica u svojoj kolumni.

Izvor i foto: Sapunice
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu