Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
18082014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Majte Peroni - Esmeralda

Još od malena, malu Esmeraldu donja Rita tera da prosi. Esmeralda je devojka koja zna šta želi i šta ne želi. Ne dozvoljava niko da je kupi. Željna je da uči i da se promeni. Njena jedina ljubav je Pablo.

Daniel Arenas - Pablo Martinez

Pablo je od detinjstva želeo da postane umetnik. Veoma je osetljive prirode i ne može da gleda kada se neko muči. Još uvek je mlad, te je nestabilan. Njegova velika strast je pisanje. Ima slab karakter, nekoliko puta nije branio svoju devojku i omogućava Lorensi i Agustinu, njegovim roditeljima da manipulišu njime.

Laura Zapata - Lorensa Martinez

Lorensa, je Pablova majka. Surova i radikalna žena, koja ne želi da se meša sa sirotinjom. Uvek nameće svoje ideje i svoju volju. U donošenju svojih "zakona" u stanju je da ide i preko svoje dece.

Huan Verdusko - Agustin Martinez

Agustin Martinez, je Lorensin muž i Pablov i Virhinijin otac. Osoba koja tvrdi da je visokih moralnih principa. Njegova reč je uvek poslednja i mora se poštovati. Ali, i on ima svoju tajnu, zbog čega živi u strahu.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Erika Buenfil - Fela, ludača

Fela, je prosjakinja iz Esmeraldine provincije. U prošlosti su joj oteli dete, za kojim svakog dana tuguje. Uprkos tome, što je ljudi nazivaju ludom, ona je žena koja ima srce i dušu. Esmeralda, često dolazi kod nje da se ispovedi, a ona je sasluša. Inače, publika u Srbiji Eriku Buenfil pamti po ulozi Marisol u istoimenoj telenoveli.

Pilar Peliser - Donja Rita

Donja Rita, je skromnog porekla, bez obrazovanja. Celog života je "čuvala" Esmeraldu. Ona misli da "cilj opravdava sredstvo" i u stanju je sve da uradi ne bi li se domogla novca. Ima nameru da uda Esmeraldu za "Italijana", ne bi li vodila lep život.

Horhe Poza - Mariano Martinez

Mariano od malih nogu manipuliše svojom majkom. Trudi se svim silama da ne izgubi ono što mu pripada. On se zaljubljuje u Esmeraldu i spreman je da se bori za nju.

Paloma Ruiz De Alda- Monika Laskurain

Mlada, fina i elegantna to su reči koje mogu opisati Moniku. Njeno bogatstvo joj omogućava da radi šta želi. Ima srce i dušu, sve dok je Pablo nije ostavio ispred oltara.

Zavirite u prvu epizodu:
Esmeralda je siroče koje živi na deponiji. Pablo je tinejdžer koji je rođen u bogatoj porodici, ali voli da se igra sa Esmeraldom i njenim prijateljima. Zbog života koji živi, Esmeralda je dobila nadimak “Mačka sa deponije”. Pablo uživa u njenom društvu, čak je jednog dana dovodi u svoj dom da joj da nešto da jede, ali kad je njegova majka ugled izbacuje je na ulicu i iznosi joj niz uvreda na račun njenog izgled i života koji živi, a koji nije bio njen izbor. Pabla prijatelji savetuju da se ne druži sa njom. Telenovela, koja je oborila sve rekorde gledanosti od večeras i u Srbiji i to na Televiziji "Prva" od 19.20h.
Autor: Latino Svet, strogo zabranjeno kopiranje
[You must be registered and logged in to see this image.]
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Svidja mi se opis likova, pogotovo Pablo (Arenas) i drago mi je sto igra Erika Buenfil i sto ima takvu ulogu, nju bas volim da gledam happy
Ordinary girl
Bravo za prevod. Čini mi se da će biti zanimljiva serija, nešto na fazon CI. Gledaću.
Silvija
I ja cu obavezno pratiti... Ako i la gata uspe, onda je prajm tajm termin za latino novele happy Hvala za prevod. Volim Eriku...
Azor Ahai
Dobar prevod, čine mi se zanimljivim likovi.
lady_madrid
Deluje zanimljivo, videćemo večeras. Ako je serija imala toliki uspeh u Meksiku, ne sumnjam da će i kod nas. happy
Lilly
Jeste da podseca malo na CI ali mislim da ce ovo biti bolje od CI.
Silvija
tako je lilly, i ja se nadam! happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu