Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Los Serrano / Porodica Serano Empty Los Serrano / Porodica Serano

Ned 17 Avg 2014, 17:18
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sinopsis:
Seranovi su velika urbana porodica. Dijego ima 41 godinu, udovac je, a Lusija ima  38 godina i razvedena je. Nekada, kao vrlo mladi su se voleli, a sada posle dosta godina slučajni susret i stara ljubav je oživela. Rešili su da se venčaju. Dijego dovodi u brak tri sina, a Lusija dve kćeri. Svi se useljavaju u novu kuću i Seranovi započinju novi život. Ali, period prilagođavanja nije posut ružama. Njihova deca su rasla u različitim društvenim i ekonomskim uslovima. Sada njihov zajednički život dovodi često do komičnih situacija koje ovu porodičnu seriju čine tako dinamičnom. Dijego ima brata Santjaga sa kojim zajednički drži mali bar gde se komšiluk skuplja na piće, meze i razgovore. Lusija je nastavnica u gimnaziji koju pohađaju Dijegovi sinovi i njene kćeri. Bar, kuća i škola su glavna mesta akcije. Teme su razlike u odgoju dece i različiti pristup svakodnevnim problemima, ali moraju da se naviknu na zajednički život. Za Dijegove sinove žene su nepoznati svet koji tek treba otkriti, a otkrića nisu uvek prijatna. Lusijine kćerke sa nevericom posmatraju kako se ponašaju muškarci i nadaju se da nisu svi muškarci isti. Muškarci i žene govore različitim jezikom i to se oslikava u seriji: oni vole bučne večere pored televizora, a one tihe porodične ručkove, oni vole druženje s prijateljima, a one putovanja i muziku, oni su duboko ukorenjeni u svoj komšiluk, a one imaju kosmopolitske ideje. Lusija odgaja kćeri uz razgovor i poverenje, a Dijego silom nameće svoju volju sinovima. Svako će morati da prihvati nešto od druge strane da bi porodica funkcionisala. Zbog životnih tema koje obrađuje serija je postala najgledanija u Španiji.


Uloge:
Porodica Serano-Kapdevila

  • Dijego Serano Moreno (Antonio Resines)
  • Giljermo "Gilje" Serano (Victor Elias)
  • Lusija Gomes Kasado (Belen Rueda)
  • Markos Serano (Fran Perea)
  • Eva Kapdevila Gomes (Veronica Sanchez)
  • Francisko "Kuro" Serano (Jorge Jurado)
  • Marija Teresa "Tete" Kapdevila Gomes (Natalia Sanchez)
  • Donja Karmen Kasada (Julia Gutierezz Caba)
  • Francisko Serano Moreno (Alfredo Landa)
  • Elena Gomes (Lidia Bosh)
  • Pepe (Pas)

Porodica Serano-Salgado

  • Santjago "Santi" Serano Moreno (Jesus Bonilla)
  • Marija Lurdes "Lurditas" Salgado Fernandez (Goizalde Núñez)
  • Donja Adela Fernandez (María Alfonsa Rosso)
  • Santjago "Santjagin" Serano Salgado
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Ned 17 Avg 2014, 17:57
Obožavam ovu seriju, odlična je. Možda su zadnju sezonu, dve malo promenili i nije bilo kao na početku, ali i dalje je bilo zanimljivo i svi glumci su bili super. Kraj je bio krajnje neočekivan, taman kad sam počela da plačem, Diego se budi. Mislim da je malo bilo glupo što su neki glumci napustili seriju, tu pre svega mislim na Belen jer ona je bila jedna od glavnih likova. Ali svakako, fantastična serija.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Ned 17 Avg 2014, 18:21
_lucian ::Obožavam ovu seriju,  odlična je. Možda su zadnju sezonu,  dve malo promenili i nije bilo kao na početku, ali i dalje je bilo zanimljivo i svi glumci su bili super. Kraj je bio krajnje neočekivan, taman kad sam počela da plačem,  Diego se budi.  Mislim da je malo bilo glupo što su neki glumci napustili seriju,  tu pre svega mislim na Belen jer ona je bila jedna od glavnih likova. Ali svakako,  fantastična serija.

Slažem se, jedna od mojih omiljenih.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Ned 17 Avg 2014, 18:59
Divna serija, skroz opustena a bas dobra i zanimljiva. Glumci i vise nego dobri, mislim da bolje nisu mogli naci i sklopiti ih sve zajedno. Lusiju sam obozavala kao i Markosa. happy Nasi su pokusali sa Sindjelicima da ih iskopiraju ali su se zeznuli, ovi nasi nisu ni blizu originalu.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Ned 17 Avg 2014, 19:05
Zauzima kod mene drugo mesto na listi najboljih španskih serija.
Neočekivan kraj.
Svi su mi omiljeni.
Naša verzija je 0 za ovo kez
Anonymous
Gost
Gost

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Sre 20 Avg 2014, 11:59
Verovatno sam jedini koji ovo nisam gledao. kez
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Sre 20 Avg 2014, 12:17
Sram te bilo kako Seranove da nikada nisi gledao happy
Anonymous
Gost
Gost

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Sre 20 Avg 2014, 12:25
Meni to dosadno... xd
_carolina
_carolina
Pratiš snimanje telenovela
Pratiš snimanje telenovela
Postovi : 664
$ : 764

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Pon 25 Avg 2014, 14:36
Legendarna serija, jedna od mojih omiljenih. Mogu uvek da je gledam i nikad neće da mi bude dosadna. Volela bih da je pogledam opet, a ionako nisam gledala zadnju epizodu, mada su mi rekli kako se završilo. Omiljeni likovi: Gilje, Tete, Afri, Raul, Markos, Eva, Dijego, Santi, Fiti kez 
Mada mi je Fran Perea bolji kao Naćo u Misteriji Kalende nego ovde...happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Pon 25 Avg 2014, 14:38
Pocecu uskoro da je gledam na net-u. Mislio sam da je serija glupa, ali mi je brat od tetke rekao da je obavezno pogledam jer je serija mnogo dobra, bolja od "Sindjelice" happy
Sponsored content

Los Serrano / Porodica Serano Empty Re: Los Serrano / Porodica Serano

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu