Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
14082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dve kraljice stižu na srpske male ekrane - jedna vlada tržištem droge, druga gospodari srcem. Očekujte uskoro "Crnu udovicu" (La viuda negra) i "Kraljicu srca" (Reina de corazones) na srpskim medijima.

Serije imaju već osiguranog emitera, a početak prikazivanja zasad nije poznat.
Izvor:EMDT.forumsr.net
[You must be registered and logged in to see this image.]
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Ja ipak mislim da ce pink pustiti ove serije jer prva u poslednje vreme kupuje televisine serije, jedino ako na prvoj puste "Crnu udovicu" posto je ona radjena od strane prod. kuca Televisa, RTL i Caracol happy
Azor Ahai
Ne mora da znači, pre je Prva/Fox kupovao samo Telemundove telenovele, pokupovali su televisine hitove tj. one koje misle da bi bile popularne u Srbiji happy
Lazar_
Znam da su ranije oni kupovali telemundove, a pink televisine, ali sad je postalo obrnuto...pink je emitovao 3-4 telemundovih telenovela za redom, a ovu sto sad emituju su pustili zbog Ane happy
Azor Ahai
Ja se nadam da neće na pinku tj. može na soapu, pa na miru da gledam bez reklama happy
Silvija
Na kraj ce na hepiju da bude, mozda i na b92 happy Mada verujem da je PINK u pitanju... Inace, nisam odusevljena ovim novelama, necu ih pratiti.
Lilly
Sto niko ne spominje happy? Moguce da ce i tamo biti prikazivana kad se zavrsi dolina vukova ili a vida de gente . Iskreno ne verujem da ce na prvoj, ali na pinku vrlo moguce
Ordinary girl
Ne znam kada bi Karadaji trebala da se završi, emituje se još od decembra a ima manje od 100 epizoda.
Možda bude i na B92 xD posle Igre ćutanja.
avatar
Super.Drago mi je sto se vracaju latino serije,a manje indijskih.
Lazar_
Dok ne krenu da se emituju ostaje nam samo da nagadjamo koja televizija ih je kupila. Ne verujem da su happy i b92 happy
avatar
Verovatno ce Reina de corazones biti na Pinku.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu