Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Sre 01 Okt 2014, 15:15
Niklaus Mikaelson ::Verovatno ću gledati, nikada nisam gledao seriju čija se radnja odigrava u bolnici (hitnoj pomoći).
I ja ću pogledati, mada ne očekujem puno od ove serije.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Sre 01 Okt 2014, 19:36
Najverovatnije ću pogledati happy
Anonymous
Gost
Gost

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Čet 02 Okt 2014, 15:15
Ja neću.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Pon 06 Okt 2014, 22:33
Pogledao sam prvu epizodu. Meni se serija baš dopala, zanimljiva je dosta kez Glumačka ekipa je vrh kez Nastaviću da je gledam happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Sre 08 Okt 2014, 22:46
[You must be registered and logged in to see this image.]

Fanovi su od glumca očekivali da zaseni Džordža Klunija u srpskoj verziji serije “Urgentni centar”, ali on je podbacio. Zbog toga je već posle prve epizode na meti podsmeha.
Ivan Bosiljčić tumači ulogu zgodnog doktora Arsića koji je, bar po šarmu, daleko od “kolege” Daga Rosa, kojeg je u Americi tumačio Kluni.
Mnogi su očekivali da će lepotan iz “Ranjenog orla” uspeti da ponese titulu srcolomca u belom mantilu, ali su ga reditelji ipak predstavili kao “gradsku facu”, koja se sve vreme obraća rečnikom slenga.
Zbog toga su se tokom emitovanja prve epizode društvene mreže usijale od komentara na račun Bosiljčića.
Inače, nova serija “Urgentni centar” koja je startovala na Prvoj u ponedeljak prema zvaničnim rezultatima merenja gledanosti agencije AGB Nielsen, zauzela je prvo mesto na listi najledanijih emisija koje su se emitovale tog dana na svim nacionalnim kanalima sa 10,6 odsto rejtinga i 29.3 odsto udela u gledanosti u ciljnoj grupi od 18 do 49 godina starosti. Priču o životu šest lekara i njihovoj svakodnevnoj borbi za živote drugih, pratilo je skoro 1.5 miliona gledalaca.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Pet 10 Okt 2014, 18:02
[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija koju će krasiti fantastična glumačka ekipa “Urgentni centar”, u ponedeljak je počela da se emituje na TV Prva. Mladi glumci kao što su Ivan Bosiljčić, Katarina Radivojević, Marko Janjić, Ivan Jevtović, Bojan Perić i Tamara Krcunović, igraće doktore, pedijatre, hirurge. Njihove pripreme bile su prilično teške i traumatične za sve njih, a na snimanjima je često bio prisutan lekar koji ih je savetovao. Ivan Jevtović ponosan je na svoju ulogu, ali i na zdravstvene radnike u Srbiji:


“Imali smo vrlo ozbiljnu obuku pre početka snimanja. Tu su bili i doktori, koji su carevi. Oni su nas vrlo strogo opominjali oko toga šta je u redu, a šta nije. Da obratimo pažnju da bi imali što manje grešaka što se medicinskih postupaka tiče. Mislim da će ova serija doprineti tome da se obrati pažnja na medicinske radnike, u kakvom ambijentu oni rade, šta sve oni postižu i da dobijaju jako malo u odnosu na ono šta zaslužuju.”


Kako si se snašao u seriji “Urgentni centar”?
“Ova uloga je bila veliki zadatak i neverovatan izazov. Pre pilota sam baš imao tremu i bio pod stresom, jer se ne radi o uobičajenoj dramskoj formi u kojoj mi imamo neko iskustvo ili predznanje. “IR” je drama koju je napisao čovek koji je završio i medicinu i dramaturgiju i sve je vrlo ozbiljno oi medicinski opravdano. Zbog toga smo mi morali da savladamo određeni deo toga. Mislim da smo mi bili vrlo angažovani, pogotovo nas četvoro, Tamara, Marko, Ivan i ja. Mi imamo timski dogovor da se žešće stimulišemo i da pratimo jedan drugoga. Takođe, ne bežimo sa snimanja što pre, nego ostajemo i podržavamo se međusobno.”


Da li si i ti išao na operacije?
Ja sam pre prve epizode išao u urgentni centar. Tamo me dočekao specijalizant hirurgije, kao što sam ja u seriji. On je iznenada imao telefonski poziv i samo mi je rekao: Ajmo na operaciju! Mislio sam da će mi biti strašno neprijatno, ali sam se iznenadio koliko sam konstruktivno reagovao. Bio sam iznenađen šta iz nas sve izlazi i šta sve imamo u sebi i još jednom sam potvrdio koliki su lekari carevi.
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Sub 11 Okt 2014, 15:17
nije lose.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Pon 03 Nov 2014, 19:51
Mene serija iz epizode u epizodu oduševljava, fenomenalna je! kez Glumačka ekipa je fantastična! Stvarno su me prijatno iznenadili, nisam očekivao da će biti ovoliko dobra kez
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Pon 03 Nov 2014, 22:22
Meni se ne dopada, ne pratim.
Anonymous
Gost
Gost

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Uto 04 Nov 2014, 15:27
Ni ja ne pratim.
Sponsored content

Urgentni centar - Page 2 Empty Re: Urgentni centar

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu