Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
12082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Maite Perroni ima glavnu ulogu u seriji “La Gata” a ona će početi da se emituje već u ponedeljak, 18. avgusta na televiziji "Prva" u terminu od 19.20h!

U intervjuu za časopis Hoy, pevačica i glumica ispričala je kako će sve to izgledati. “Videćemo dva sveta koji su potpune suprotnosti. Dve potpuno različite realnosti”, priča Maite o izgledu uvodne špice. “Videćete ljubav. Videćete vezu između tih dvoje likova i pomalo ćemo vam objasniti o čemu se radi ovde.” Njen lik Esmeralda živi u neverovatnom siromaštvu, pa ne čudi što su brojne scen snimane na smetlištu a u svakom promotivnom videu možemo videti mačku, što i ne čudi jer je Esmeraldin nadimak La Gata.

Ona je ranije istakla kako je vrlo srećna zbog ove uloge. “Mislim da je ‘La Gata’ projekat koji mi dozvoljava da se razvijem i kroz muziku i glumu. Ovom novelom sam jako zadovoljna i svaka epizoda čini me uzbuđenom. Pričamo vrlo realnu priču.”

Autor: Life Content
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Znaci u ponedeljak pocinje, onda se CI zavrsava u petak najverovatnije.
Lazar_
Ako je ne skrate onda ce se zavrsiti sutra ili prekosutra, ali oni ce je sigurno skratiti kako bi trajala do petka. Meni se uopste ne svidja sto to rade, zasto mora svaka nova serija da pocinje u ponedeljak happy
Silvija
Ljudi, evo danas je pola epizode isla repriza... Novela se zavrsava u ponedeljak po najnovijim podacima sa sajta prva.rs i port.rs sad:( grrrrrrr
Lazar_
U ponedeljak?! Nemoj mi samo reci da ce "Macka" poceti za dve nedelje xD
avatar
Ne za dve nedelje.U ponedeljak 18.avgusta pocinje Macka. xD  happy
Silvija
u ponedeljak 18. se zavrsava ci u 14.00h, gata pocinje istog dana u 19.20h, tako je pos ajtu.
Lilly
lol! kakva je to serija koja se zavrsava ni manje ni vise nego u ponedeljak
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu