Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Mi pecado/Grešne duše Empty Mi pecado/Grešne duše

Ned 10 Avg 2014, 09:54
[You must be registered and logged in to see this image.]

Grešne duše ([You must be registered and logged in to see this link.] Mi pecado) [You must be registered and logged in to see this link.] je [You must be registered and logged in to see this link.], produkcijske kuće [You must be registered and logged in to see this link.], snimana [You must be registered and logged in to see this link.].
[You must be registered and logged in to see this link.] je emitovana [You must be registered and logged in to see this link.]. na [You must be registered and logged in to see this link.].


Sinopsis
Paulino Kordoba, Gabino Roura, Rodolfo Uerta i Matijas Kiroga su bili najbolji prijatelji od ranog detinjstva, ali kad su odrasli, promenili su im se prioriteti i pogledi na život. Jedan greh preti narušavanju njihovog prijateljstva.
Paulino je vlasnik hacijende „El Milagro“, najvećeg voćnjaka jabuka. U braku je sa Rosario i sa njom ima dvoje dece, Sesara i Lukresiju. Rosario je uvek pokazivala ljubav i dobrotu prema Sesaru, ali Lukresiju je odbacila i često je ponižavala. Svu potrebnu majčinsku ljubav Lukresija je dobivala od Rosarijine sluškinje Delfine, ujedno i Manuelove majke.
Lukresija i Manuel se smatraju bratom i sestrom „po mleku“, jer ih je je Delfina oboje othranila. Najbolji Lukresijin prijatelj je Hulijan Uerta. Dele zajedničke interese i prijateljstvo se, prolaskom godina, pretvori u veliku ljubav.
Gabino Roura je ambiciozni čovek koji truje vlastitu ženu Ines kako bi se dočepao njenog nasledstva. Gabino manipuliše svojim prijateljima i vlastitom decom, Karmelom i Teresom. Vlasnik je plodne zemlje koju iznajmljuje Paulinu, pa zajednički kontrolišu distribuciju i komercijalizaciju jabuka.
Rodolfo je učitelj u selu San Pedro, pošten je i radan muškarac. U braku je sa Hustinom, senzualnom ženom koja živi nezadovoljna slabom zaradom koju Rodolfo donosi u kuću. Rodolfo i Hustina su Hulijanovi i Hosueovi roditelji. Hustina je bitna karika u prijateljskom odnosu Rodolfa, Paulina i Gabina.
Matijas Kiroga, seoski sveštenik, sa nemirom posmatra svoje prijatelje (koji su sada neprijatelji) i prepreku ljubavi Lukresije i Hulijana. Na nesreću, oboje su umešani u nesreću u kojoj mali Sesar gine, pa iako su nevini, Rosario ih oboje krivi za smrt svog voljenog sina. Pošto Rosario ne može da podnese Lukresiju, Paulino je prisiljen da odvede kćerku sa imanja i udalji je od Rodolfove porodice. Od tog trenutka, Hulijana prati loš glas u selu i biva mu dodeljen nadimak Đavo.
Godine prolaze i Hulijan i Lukresija se ponovno sreću. Plamen njihove ljubavi se ponovno rasplamsa, pa su oboje spremni da pređu sve prepreke do prave sreće. U tome im pomažu uvek verna služavka Delfina, njen suprug Modesto i Manuel, koji uprkos što je zaljubljen u Lukresiju, pomaže prijateljima u nevolji.
Ali, Lukresija se u grad nije vratila sama, već u društvu sestričine Renate, kapriciozne devojke koja želi da ima sve ono što ima Lukresija. Paulino prolazi kroz tešku ekonomsku situaciju, pa mu Gabino ponudi svoju pomoć, ali samo ako se Lukresija pristane da se uda za njega. Ljutiti Karmelo ubija vlastitog oca, ali za zločin biva optužen Hulijan. Kako bi izbegla očevu propast i spasila Hulijana od zatvora, Lukresija pristane da se uda za Karmela. Ljutiti Hulijan, ne znajući istinu, odlazi iz sela uveren da ga je Lukresija prevarila.
Lukresija živi u tuzi kao Karmelova supruga, i uz sve to izgubila i hacijendu „El Milagro“. Prolaze meseci i u selu kruži priča kako je hacijenda dobila novog vlasnika - Hulijana Uertu. Karmelo saznaje da se Hulijan vratio u selo i dolazi do pravog rata za Lukresijinu ljubav...




Uloge:

[You must be registered and logged in to see this link.] - Lucrecia Córdoba Pedraza


[You must be registered and logged in to see this link.] - Julián Huerta Aldama "El Chamuco"



[You must be registered and logged in to see this link.] - Rosario Pedraza de Córdoba



[You must be registered and logged in to see this link.] - Carmelo Roura Valdivia



[You must be registered and logged in to see this link.] - Inés Valdivia de Roura



[You must be registered and logged in to see this link.] - Gabino Roura Beltrán



[You must be registered and logged in to see this link.] - Justina Aldama de Huerta



[You must be registered and logged in to see this link.] - Rodolfo Huerta



[You must be registered and logged in to see this link.] - Paulino Córdoba



[You must be registered and logged in to see this link.] - Padre Matías Quiroga



[You must be registered and logged in to see this link.] - Lorena Mendizabal Molina



[You must be registered and logged in to see this link.] - Renata Valencia
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Mi pecado/Grešne duše Empty Re: Mi pecado/Grešne duše

Uto 19 Avg 2014, 21:00
[You must be registered and logged in to see this link.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Mi pecado/Grešne duše Empty Re: Mi pecado/Grešne duše

Uto 19 Avg 2014, 21:01
[You must be registered and logged in to see this link.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Mi pecado/Grešne duše Empty Re: Mi pecado/Grešne duše

Uto 19 Avg 2014, 21:02
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Mi pecado/Grešne duše Empty Re: Mi pecado/Grešne duše

Uto 19 Avg 2014, 21:12
Gledala sam ali nije ostavilo velik utisak na mene. Glavni par je lep, svakako bolji od Maite i Levija.
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Mi pecado/Grešne duše Empty Re: Mi pecado/Grešne duše

Uto 19 Avg 2014, 21:44
[You must be registered and logged in to see this link.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Mi pecado/Grešne duše Empty Re: Mi pecado/Grešne duše

Uto 19 Avg 2014, 21:45
[You must be registered and logged in to see this link.]
janasuza
janasuza
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 93
$ : 91

Mi pecado/Grešne duše Empty Re: Mi pecado/Grešne duše

Sub 27 Feb 2016, 02:44
ONAKO
Sponsored content

Mi pecado/Grešne duše Empty Re: Mi pecado/Grešne duše

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu