Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
10082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Izvor:TFans forum, sapunice.rs
Mada su mnogi pomislili da će Pink sa "Ženom koja nije mogla da voli" ukrasti latino sjaj Prvoj, koja je na velika vrata dovela meksičke telenovele, to se nije dogodilo. "Ukradena ljubav" učvrstila je svoju poziciju i prošle nedelje ostvarila, kako saznajemo, šer od čak 20 odsto. Za razliku od uspešnog "Neukrotivog srca", kojem je donela veliku gledanost, Ana Brenda obezbedila je Pinku šer od svega 6-7%. Biće da su se gledaoci odvikli od gledanja telenovela na ružičastoj televiziji...
Share this post on:reddit

Komentari

Silvija
PINK, duguje porez od preko 4 miliona... Pink je zenu imao u arhivi, isto kao sto ima i prave ljubavi... Ovo je pustio da bi popunio rupu u semi... PRVA, je kvalitetnija tlevizija i po slici i sadrzaju itoliko... Inace, PINK kada je kupovao nove novele svi su ih gledali. Znalo se, termin od 17 do 19 je bio za novele, jedna televisina ijedna telemundova, ali sada im je sve dzabe wink Sve u svemu, LJUDI NE GLEDAJTE NOVELE NA PINKU, GLEDAJTE NA PRVOJ!
Lazar_
Ni je lepo to sto ljudima govoris da ne gledaju serije na pinku! To je isto kao sto je ona devojka napisala na pinkovoj stranici (ili ne znam kojoj) da ne kupuju Telemundove serije jer su totalni promasaj!
Prva moze sutra da ukine sve latino serije, a pink da ih emituje, i posle ces govoriti obrnuto? happy
Silvija
Noup, kada neko izgubi jednom poverenje, izgubio ga je, a i necu da gledam televiziju, koja ne placa porez, jer se njen vlasnik ulizuje vlastima, dok ostali ljudi, npr moji roditelji moraju da placaju porez na svoju firmu, sto je totalno bezobrazno... PRVA nikome ne duguje, a znam Marijana je pricala na fb-u... Ne slazem se, volim i telemundove novele, ali pink ne... kako sam do sad gledala, tako cu i odsad wink
Lazar_
Ali to sto kazes da ne gledamo telenovele na Pinku isto je kao da si za te telenovele rekla da nisu dobre i da nisu kvalitetne, sto ocigledno "Zena koja nije mogla da voli" nije jedna od tih, a takodje i "Naslednici", "Moje srce kuca za Lolu", "Sestre" i ostale sto su bile na Pinku wink
Silvija
u poslednje vreme nisu kvalitetne: Oluja, Naslednici, sve su to novele koje su kupljene za male pare, i koje narod nije gledao te su prebacene.
Lazar_
Za "Oluju" se slazem, ali za "Naslednike" ne bas wink Ni "Macka" nema gledanost u Meksiku kao sto je imala "Neukrotivo srce" ili "Ukradena ljubav", cak je i "Zena koja nije mogla da voli" imala vecu gledanost u Meksiku, pa su je ipak kupili iz Prve happy
avatar
Znala sam da ce Ukradena ljubav biti gledanija,pretpostavila sam.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu