Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
09082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Izvor:https://sr-rs.facebook.com/pages/-La-Gata-Ma%C4%8Dka-/786358891375361
Popularne glumice Anhelik Bojer i Majte Peroni proglašene su za "Mlade kraljice televizije",preneli su latinoamerički mediji.
Njihova matična kuća Televisa je uzela u obzir uspehe telenovela u kojima su mlade glumice bile protagonistkinje poslednjih godina,pa je odlučila da baš njih dve podele ovu laskavu titulu.
Majte je izjavila da je oduševljena,a istakla je da joj je jako drago što je ovu titulu podelila sa Anhelik."Anhelik i ja smo zajedno išle u glumačku školu,mislim da smo zajedno rasle.Jako cenim njen rad i sve što je do sada postigla,divim joj se i poštujem",rekla je Majte.
Share this post on:reddit

Komentari

Ordinary girl
Baš mi je drago. Znam ih još od Buntovnika. Nisam mislila da će biti ovako uspešne. Meni je lično Anhelik mnogo bolja glumica od Maite.
Lilly
Slazem se sa komentarom gore. Dodala bih i Anu Brendu posto je bas popularna poslednjih godinu-2 happy
Lazar_
Ja sam se iznenadio sto je Maite uspela u glumi, a Dulce i Anahi ne. Mislio sam da ce one dve uspeti, a za Maite da ce biti zaboravljena happy Sto se tice Anhelik ni snu ne bih pomislio da ce biti toliko popularna xD
Ordinary girl
•Serbia novele• ::Ja sam se iznenadio sto je Maite uspela u glumi, a Dulce i Anahi ne. Mislio sam da ce one dve uspeti, a za Maite da ce biti zaboravljena happy Sto se tice Anhelik ni snu ne bih pomislio da ce biti toliko popularna xD

U potpunosti se slažem sa ovim komentarom.
Lilly
hahaah tako sam i ja mislila u pocetku, ali na to su uticale i uloge u Rebelde. kez kad ono suprotno
Azor Ahai
Maite je jedina uspela nakon RBD, a za Angelique nikad ne bih pomislio na osnovu serije Rebelde da će sada dobiti tu titulu.
Lilly
ajao pa i Angelique je bila u RBD, skroz sam zaboravila [You must be registered and logged in to see this image.] glumila je posle toga u corazon salvaje ali je postala popularna tek posle Terese i otad ima samo hit serije
Lazar_
I od tad samo dobija gl. uloge, a ja bih voleo ponovo da je vidim kao negativku happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu