Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
08082014
[You must be registered and logged in to see this image.]

"Divlja mačka" (La gata) od 18. avgusta u 19:20 na Prvoj.
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Sub 09 Avg 2014, 11:41Azor Ahai
Silvija ::Ja cu gledati, zato sto ako Macka pobedi nevestu, to znaci meksikanci u prajm tajm terminu, devedesete se vracaju! Nema, nasi su skoro sve turske dobre serije otkupili i nema vise sta da se emituje... A da ne preterujemo sa tri novele, ionako jednu epizodu placaju vise od 1000 eura.

A koliko li su indijske? Sigurno besplatne hah

Zehra ima malo epizoda happy
Lazar_
Sub 09 Avg 2014, 11:43Lazar_
Indijske su dzabe hahah xD
Znam da ima malo epizoda, ali moze lako oboriti "Macku" jer je trenutno najgledanija serija na pinku i valjda uopste na svim televizijama. Izgleda ima gledanost isto kao "Sila", mozda i vise happy
Silvija
Sub 09 Avg 2014, 12:51Silvija
Od turskih je jedino gledana Zehra, ove ostale ne bas... Indijske su znatno jeftinije od meksickih, ako vam kazem da dima vision za jednu lokalnu televiziju za telenovelu donja barbara, trazi 360 eura po epizodi, sve ce vam biti jasno...
Mnogo su skupe za distribuciju... Ali, ovo je ogromna vest, meksikanci u prajm tajm terminu. Poslednja novela koja je ila u terminu od 20.00h je Peregrina, pa vidite
Azor Ahai
Sub 09 Avg 2014, 13:47Azor Ahai
Lele.. kada je bila peregrina  o.O 
Silvija
Sub 09 Avg 2014, 14:12Silvija
odavno, odavno i tu u terminu od 20.00h, ali nakon nje prajm tajm je bio rezervisan za domace serije, zatim za farmu, turske i grcke i evo sada za turske.
Lazar_
Sub 09 Avg 2014, 17:57Lazar_
Imam neki osecaj da ce se taj termin vratiti meksickim serijama xD
Lilly
Sub 09 Avg 2014, 18:13Lilly
•Serbia novele• ::
Ako ova serija bude gledanija od "Male neveste" onda ce "Malu nevestu" 90% prebaciti u drugom terminu ili ukinuti, a u 19h pustiti i oni neku meksicku, ili mozda "Zehru" posto je ona dosta gledana, da bi ponovo bili konkurencija
Ne verujem da ce se nevestu ukinuti, ipak se prikazuje vec 2 godine, sta sad da je ukinu, ali pink treba da se zabrine zbog La gate. Moguce da ce menjati termine, ali ne verujem da ce ukidati serije
Lazar_
Sub 09 Avg 2014, 19:22Lazar_
Ako "La gata" bude imala veliku gledanost kao CI, pink 100% menja termin Maloj nevesti happy
Lilly
Sub 09 Avg 2014, 20:17Lilly
Hajmo zato svi gledati La gatu happy
Lazar_
Sub 09 Avg 2014, 21:28Lazar_
Dovoljno je samo da pustimo prvu tih 45 minuta, ne moramo ni da je gledamo xD Ja sam tek sad skontao da necu biti tu kada pocne happy
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu