Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 17:30
[You must be registered and logged in to see this image.]
SIN SENOS NO HAY PARAISO - SPONZORUŠE

SINOPSIS:
Ovo je priča o Katalini, mladoj devojci skromnog porekla, koja je spremna na sve kako bi pobegla od siromaštva i ostvarila svoje snove. Njena majka Hilda, vredna žena koja nije u mogućnosti da svojoj deci omogući luksuz, troši bezgraničnu energiju da bi izgurala svoju decu na pravi put. Međutim, uprkos njenim naporima, Bajrona i Katalinu muči ogroman nesklad između potreba i mogućnosti.

Bajron, umoran od situacije u kojoj se nalazi, povodi se ekstravagantnim svetom mafije i narko-dilera i postaje plaćeni ubica. S druge strane, Katalina je lepa ali ne i ostvarena devojka. Po ugledu na svoje drugarice želi da zarađuje na najlakši način - prostitucijom. Međutim, jedna stvar je sprečava u tome - male grudi.

Cesika, njena najbolja drugarica, ušla je u svet prostitucije sa dobro osmišljenim planom. Ona regrituje, odabira i vodi grupe privlačnih žena narko-dilerima i za to zarađuje novce. Uz njenu pomoć Katalina svesno ulazi u taj posao zahvaljujući kome uspeva da ostvari svoje ambicije, ugrađuje silikone i izvlači se iz siromaštva.

Međutim, sve to propratiće mnoštvo poniženja, emotivnih padova i razočaranja koja će prouzrokovati niz tragedija, kako u Katalininom, tako i u životima osoba koje najviše voli.

ULOGE:
Karmen Viljalobos...Katalina
Katerine Sijačoke...Hilda
Marija Fernanda Jepez...Džesika
Fabijan Rios...Albejro
Huan Dijego Sančez...Bajron
Ajlin Muhika...Lorena
Anonymous
Gost
Gost

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 17:31
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 19:48
Jel ovo kopija ili original?
Anonymous
Gost
Gost

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 19:50
Mislim da je kopija, ne znam kez
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 19:51
Meni je ova serija bila totalni promasaj.
Anonymous
Gost
Gost

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 19:51
Meni se sviđaju uloge, ali mi nije nešto radnja...
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 19:56
Meni se cini da je kopija, u originalu glavnu ulogu igra Gaby Espino, ta je mnogo bolja od ove. Ne mogu da se setim kako se zvala jaooo



edit: setila sam se, Sin verguenza se zove. E sad, ako je to original ili sam ja nesto opet pobrkala lol!


Poslednji izmenio Lilly dana Sre 06 Avg 2014, 19:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Anonymous
Gost
Gost

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 19:57
Da nije možda Sin Verguenza? happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 19:58
Daaa, evo samo sto sam editovala kez
Anonymous
Gost
Gost

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Sre 06 Avg 2014, 19:59
Eto kez 
Evo je i tema: [You must be registered and logged in to see this link.] xd
Sponsored content

Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše Empty Re: Sin Senos no hay Paraíso/Sponzoruše

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu