Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
04082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Glumica Konsuelo Duval progovorila je o pravim razlozima svog odlaska sa Televise! U jednoj radijskoj emisiji ona je otkrila kako je izgledao njen rad u velikoj kući u kojoj je postala ozbiljno ime. Ipak, do razlaza je došlo kada je glumica pokušala da promeni uslove svog ugovora sa Televisom.

Glumica se potresla kakda je čula da kolege koje suu firmi mnogo kraće od nje imaju više angažmana i osetila je ljubomoru. “Jedan službenik u kojeg sam imala poverenja odveo me do svog računara i tamo su bili podaci o glumcukoju je deset godina kraće od mene u firmi, pokazao mi ih je… i eto… čovek sam, osećam ljubomoru, izvinite”, rekla je Konsuelo.

Nakon što je to saznala glumica je bila veoma otvorena – tražila je više! Međutim, na sastanku na kom je trebalo da obnovi ugovor, odgovor čelnika bio je – ne! Odlučila je da se udalji i sačeka da Televisa uputi drugi predlog, ali do toga nije došlo.

U intervjuu Konsuelo je piznala da joj je teško bilo da napusti firmu u kojoj se silno trudila da uspe! Podsetila je da je počela kao telefonistkinja, a kasnije je upisala Televisinu školu glume.
Izvor:TVNovele, LIFEC.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu