Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
31072014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Izvor: Alo

Direct media iz Beograda je od TV Nove otkupila ekskluzivna prava na emitovanje najgledanije strane serije u Srbiji - "Sulejman Veličanstveni", kao i prava na emitovanje jedne od najpopularnijih serija u Turskoj - "Crna ruža".
Isprepletena ljubavnim pričama, spletkama i kobnim manipulacijama, serija "Sulejman Veličanstveni" prati život i vladavinu jednog od najvećih svetskih osvajača - sultana Sulejmana Veličanstvenog.

Sulejman veličanstveniRadnja serije "Crna ruža" prati srećan život prelepe Ebru koja je udata u Istanbulu za imućnog Murata s kojim ima dvoje dece. Murat dolazi iz tradicionalne i konzervativne porodice sa jugoistoka Turske gde je prinuđen da se vrati i moli starijeg brata za pomoć kada njegov posao doživi finansijski krah. U svom rodnom gradu, Murat već ima porodicu, ženu i dete koje njegovi roditelji doživljavaju kao jedinu snaju i unuče i ne dozvoljavaju mu da se razvede. Kako bi održao svoj život u Istanbulu sa ženom i decom koju voli, Murat je prinuđen da živi dvostrukim životom...
Uskoro ćemo saznati i na kojoj televiziji će se emitovati ove dve serije, jer je Direct media u pregovorima sa domaćim televizijskim emiterima.
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Čet 31 Jul 2014, 09:18Lazar_
Pink, Prva ili b92 100%
Lilly
Čet 31 Jul 2014, 09:51Lilly
Pa ne verujem da ce b92. 
Verovatno pink
Cemu repriziranje sulejmana po 10 put
Lazar_
Čet 31 Jul 2014, 10:46Lazar_
90% pink zato sto je na Prvoj i b92 vec bila, ostale su pink i happy  :lol!!: Za rts uopste necu da razmislja, oni je sigurno nece emitovati kez
Lilly
Čet 31 Jul 2014, 11:27Lilly
Oni samo Srecne ljude i Bolji zivot, njih sam odmah odbacila xd
Lazar_
Čet 31 Jul 2014, 11:30Lazar_
Da, a po meni RTS kao "glavna" srpska televizija treba da pusti neku meksicku seriju. Kako na HRT1 emituju meksicke serije i to ne bilo koje nego sve one sto su najgledanije u Meksiku :)
Lilly
Čet 31 Jul 2014, 11:49Lilly
Mi smo zaostali odavno  :lol!!:  dobro da i ovo pustaju
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu