Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
29072014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Poslednja epizoda hit telenovele "Ukradena ljubav" emitovana je preksinoć u Meksiku, a glumica Anđelik Bojer istakla je da joj je bilo veoma teško da snimi finalne scene, s obzirom na to da joj je majka preminula nedugo pre toga.

"Bilo je veoma komplikovano, ali rekla sam Danijeli Kastro da je moja majka uvek želela da budem velika glumica kao što je ona. Dok smo gledale "Okove gorčine" (orig. Cadenas de amargura, telenovela u kojoj je Kastrova igrala glavnu ulogu), govorila mi je da baš takva treba da budem, ispričala je simpatična plavuša francuskog porekla.

"Nije bilo lako ni produkciji, ni scenaristi, ni sufleru... Ali majka mi je pomogla da ostvarim ovaj san, kraj je bio težak i posvetila sam ga njoj", zaključila je Anđelik sa knedlom u grlu.

Inače, poslednje scene "Ukradene ljubavi" snimljene su u crkvi, ali publika neće videti venčanje, kao što je to uobičajeno u telenovelama, već bdenje. U alternativnom kraju serije, Monserat ostaje bez svoje obe ljubavi, koje leže u kovčezima, dok ona uplakana odlazi iz crkve. Međutim, u pravom kraju, koji je prikazan na televiziji, mrtav je samo jedan muškarac koga je volela.

Naravno, zbog onih koji ne žele da znaju sa kim Monserat ostaje, jer bi im to pokvarilo uživanje tokom gledanja, nećemo otkriti je li preživeo Hose Luis ili Alehandro. Ipak, alternativni kraj (onaj u kome su obojica mrtvi) možete da pogledate ovde ispod:


SZ
Izvor:TV novele
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Nema linka
Lilly
Nema linka zato sto nije dobar, ne radi. happy
Inace zanimljivo sto je snimljeno 2 kraja serije, mislim da bi bio bolji ovaj kad oboje umru
avatar
Mislila sam da je vec bio kraj u julu,a sad je kraj.Kolika ima epizoda?Pretpostavljam da ce dugo trajati na Prvoj i do koje epizode su stigli?
Bilo bi bolje da pustaju po 2.
Tuzan je kraj,malo je bezveze da se bas tako zavrsi.
Lazar_
Pa kraj je bio u julu, ova vest je objavljena 29.07. happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu