Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural / Lovci na natprirodno

+8
_Bilja__<3
Boka ^_^
Maja-_-
malena
Cam
Elizabeth y William
Maya...
Margita
12 posters
Ići dole
Margita
Margita
Istaknuti član
Istaknuti član
Postovi : 3632
$ : 4289

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Supernatural / Lovci na natprirodno

Čet 02 Dec 2010, 23:40
[You must be registered and logged in to see this image.]

"Lovci na natprirodno" (Supernatural) je napeta američka serija koja prati život dvojice braće, koji znaju za postojanje natprirodnih stvari i koji su obučeni za borbu protiv njih.

Priča o dvojici braće Semu i Dinu (Sam and Dean Winchester), koje je njihov otac Džon, nakon nesreće koja je zadesila njegovu ženu Meri, odgajao da love i ubijaju "zle stvari koje se kriju u mraku"... Dvadeset dve godine kasnije braća odlaze na put da bi pronašli svog oca, dok se bore sa natprirodnim silama...

Iako je prvobitno planirano samo pet sezona, velika popularnost serije je navela producente da je završe tek posle osam sezona.

Tvorac serije Erik Kripke je inspiraciju našao delom u originalnim mitovima i legendama, koje su prenošene generacijama u različitim kulturama i narodima... Isto tako, mnogo epizoda je nazvano po rok hitovima poput “Sympathy for the Devil” ili filmovima “Dežurni krivci” (The Usual Suspects). Kao muzička tema serije je uzeta pesma "Carry On My Wayward Son" od Kansasa, sa kojom počinje finale svake sezone.

Iako su u centru pažnje likovi porodice Vinčester, u seriji se pojavljuje obilje likova što doprinosi dinamici radnje. Pomoću njih, mi upoznajemo svet lovaca na natprirodno, koji prolaze kroz sve što pogađa i obične ljude.

"Lovci na natprirodno" je serija koja prenosi one najvažnije poruke čoveku: o porodici, ljubavi i žrtvama.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Re: Supernatural / Lovci na natprirodno

Sub 04 Dec 2010, 20:15
Ni ja ne gledam. ://
Cam
Cam
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 358
$ : 635

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Re: Supernatural / Lovci na natprirodno

Čet 09 Dec 2010, 14:15
Nekoliko slika iz serije
[You must be registered and logged in to see this image.]
malena
malena
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 462
$ : 728

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Re: Supernatural / Lovci na natprirodno

Čet 09 Dec 2010, 16:24
Gledam ponekad... Ali izbegavam da gledam uvece, jer stvarno ne mogu da spavam posle... Inace me nije strah od takvih serija, volim horor filmove, ali ova me ubija u pojam....
Margita
Margita
Istaknuti član
Istaknuti član
Postovi : 3632
$ : 4289

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Re: Supernatural / Lovci na natprirodno

Čet 09 Dec 2010, 22:08
malena ::Gledam ponekad... Ali izbegavam da gledam uvece, jer stvarno ne mogu da spavam posle... Inace me nije strah od takvih serija, volim horor filmove, ali ova me ubija u pojam....
:letim: :letim: :letim:
Uf,u pravu si,neke epizode jesu jezive :zima: :zima: :zima:
Npr sa kosacem ono,ili sa onom vesticom,sa decom...pa Bloody Merry :zima: :zima: :zima:
Ili ona epizoda pored jezera :zima: :zima: :zima:
Margita
Margita
Istaknuti član
Istaknuti član
Postovi : 3632
$ : 4289

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Re: Supernatural / Lovci na natprirodno

Pon 13 Dec 2010, 18:09
[You must be registered and logged in to see this image.]
Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Re: Supernatural / Lovci na natprirodno

Čet 16 Jun 2011, 13:55
Mozda cu na net vidjeti happy
Margita
Margita
Istaknuti član
Istaknuti član
Postovi : 3632
$ : 4289

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Re: Supernatural / Lovci na natprirodno

Pet 17 Jun 2011, 15:25
naj mi je epizoda sa kosacem lepa sam
a dean je pevam
avatar
Maja-_-
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1128
$ : 768

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Re: Supernatural / Lovci na natprirodno

Pon 01 Avg 2011, 22:28
Nzm seriju
Sponsored content

Supernatural / Lovci na natprirodno Empty Re: Supernatural / Lovci na natprirodno

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu