Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari

+9
lady_madrid
Maja
Ordinary girl
Azor Ahai
AleksandraAnhelik
Lazar_
Lilly
Silvija
Miljana
13 posters
Ići dole
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 11:24
Najbolje bi bilo u 20h, ali to nikad nece biti, bar ja mislim
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 14:38
Dobar je termin ove serije, meni sasvim odgovara
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 14:52
Od septembra nam sa pinka ide i zena koja nije mogla da voli, tako da bolje da cutimo. Prva ovo pusta, ali bolje da je ostala u terminu od 14.00h, ovako se ne nadam uspehu.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 16:06
Ne treba ni za "Zenu koja nije mogla da voli" nista da pricamo, mozda je ne ukinu kez
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Uto 12 Avg 2014, 15:30
Plasim se da ubrzo ne promene termin ove serije jer znate da skoro nijedna serija koja je bila u terminu od 19h na prvoj nije imala veliku gledanost happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Uto 12 Avg 2014, 15:32
o.O nije logicno
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Uto 12 Avg 2014, 19:04
Gledaću do kraja raspusta sigurno, a za kasnije ću videti ako mi se svidi i ako budem imala vremena. Meni se lično Maite i ne dopada odnosno njena gluma mi nije uverljiva, ali je gotivim.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Uto 12 Avg 2014, 19:30
Danas sam gledao prvu epizodu na net-u i iskreno malo sam se smorio.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Uto 12 Avg 2014, 19:33
Pisi o cemu se radi.
A i prve epizode su cesto smor
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Uto 12 Avg 2014, 19:44
Ne verujem da cu nastaviti da je gledam na net-u, ali evo nesto iz prve epizode posto je nisam gledao celu jer me posle 20-tak minuta vec smorila pa sam ugasio. U prvoj epizodi su gl. glumci deca. Esmeralda koju zovu "Macka" zivi u deponiji sa nekom zenom, devojcicom i decakom. Zena sa kojom zivi je, koliko sam shvatio, zla i ne cuva je mnogo, bar ne toliko koliko cuva tu drugu devojcicu. I sad kao Esmeralda prosi po ulici, medjutim niko joj ne da nijedan dinar. Pocinje kisa da pada, ona se vraca kuci (inace stalno sa sobom nosi crnu macku), ona zena joj otvara i kada sazna da nije donela novac uopste, izbacila je iz te kolibe i ona je celu noc sa mackom sedela na kisi i plakala. Sa druge strane tu je jedna bogata porodica. U toj bogatoj poridici zivi zena sa troje dece (2 sina i 1 cerka). Jedan od ta 2 sina je gl. glumac (nisam zapamtio kako se zove). On je stalno posmatrao kako se preko puta njegove kuce Esmeralda igra sa svojim drugovima i drugaricama u nekom kao parku. Svaki dan ih je posmatrao i jedom je otisao do njih. Onda se on potukao sa jedim decakom, medjutim policija je prolazila ulicom i onaj decak sto je Esmeraldin drug se uplasio i pobegao. Ostali su samo Esmeralda i gl. glumac i to je sve sto sam odgledao. Nisam mogao vise jer sam se stvarno smorio happy
Sponsored content

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu