Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 00:49
Možda će skratiti epizode na 30 min, a možda puste one Smešne reklame.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 11:15
Ili ce pustiti dve epizode serije "Ukradena ljubav" kez Dok ne vidimo sta ce pustiti moramo da nagadjamo, a meni je od uvek bilo glupo da svaka serija koja pocinje, pocne od ponedeljka, sta im fali da je puste u cetvrtak :\
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 14:53
Ne zavrsava se 13-og, razvuci ce oni to malo. Pa vidis da pustaju 30 minuta epizodu svakog dana i eto im... U njen termin dolazi repriza la gate... happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 16:02
Ma znam za reprizu i to je isto glupo, bolje da puste nesto novo umesto reprizu happy
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Ned 10 Avg 2014, 10:28
da ne preterujemo, hvala im i za ovo. Sta god da pink emituje od novela ne gledam, samo prvu gledam, jel pusta bolje novele.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Ned 10 Avg 2014, 10:32
I pink ima dobar izbor, ova sto sad emituju je po meni bolja i od ove i od Ukradene ljubavi happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Pon 11 Avg 2014, 16:55
Nisam danas gledala, jel bi mogao neko ukratko da napiše šta se desilo?
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Pon 11 Avg 2014, 17:11
Pola epizode je bila jedna scena bukvalno. Mogu ja reci sta sam video jer nisam bas celu epizodu pratio. To je sledece wink :
Lis je dosla kod Elise i rekla joj da je Alfonso mrtav i da ga je Marikruz ubila. Kako bi joj Elisa poverovala, Lis je donela clanak iz novina gde to pise i ova je pocela da ludi da place, vristi. Marikruz i Elisina tetka su je cule i otisle do njene sobe. Kada su usle Elisa je pocela da vice na Marikruz. Ova je odmah shvatila sta se desava i pocela da vice na Lis da bi je zatim izbacila iz kuce tako sto je uhvatila za kosu i vukla sve do dvorista, i na kraju bacila u mokru travu (to mi je inace omiljena scena iz ove epizode). Posle se Elisa onesvestila, brzo su je povratili. Zatim dolazi njen otac prica joj da nije istina ono sto joj je Lis rekla, medjutim Elisa ne veruje u to. Da, zaboravio sam nesto sto je isto vazno. Pre nego sto je Lis otisla rekla je Marikruz da ce reci Elisi da je usvojena. Marikruz je to posle prenela Elisinom ocu. On odlazi kod Lis tu se nesto kao svadjaju i tako se zavrsava scena. I jos nesto, Oktavio je saznao gde je Marikruz i posao kod nje, sta je uradio ne znam, verovatno sam to propustio ili toga nije ni bilo u ovoj epizodi. To je to, bilo je normalno jos nekih scena, ali te nisu bitne, a i ne secam ih se happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Pon 11 Avg 2014, 17:18
Hvala ti puno  happy 

Meni je Arturova ćerka skroz nepotrebna u seriji. 
Lis i Nataša su mi odvratne.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Pon 11 Avg 2014, 17:26
Nista, i drugi put happy
I meni je ona nebitna, Lis i mene nervira, a Natasa mozda malo happy
Sponsored content

Komentari - Page 3 Empty Re: Komentari

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu