Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Dame Chocolate/Slatka tajna

Čet 12 Jul 2012, 09:55
[You must be registered and logged in to see this image.]
SINOPSIS:
Duboko u srcu Meksika, u malom selu Činčes Bravas, daleko od svih čari modernog sveta, skromnim životom živi neobično stanovništvo, potomci drevnog kulta Ek Čuah. Nakon nekoliko godina provedenih izvan sela zbog školovanja, u Činčes Bravas vraća se osamnaestogodišnja Rosita Amado, neugledna devojka vedroga duha i plemenite duše.

Rosita je unuka bogatog preduzetnika Huana koji je davno napustio rodno selo i preselio u Majami, gde je oženio bogatu udovicu Anu Remington. Nakon smrti supruge, Huan je nasledio čitavo bogatstvo, ali i brigu za Grejs, Aninu problematičnu kćer iz prvog braka koja Huana nikada nije volela.

Sada već stariji i bolestan, Huan oseća kako ga smrt vreba iz blizine pa se odluči vratiti u Činčes Bravas kako bi unuci poverio tajnu koja mu je omogućila izgraditi bogatstvo. Naime, Huan je jedina osoba na svetu koja poznaje tajni recept drevnih Maja za pravljenje čarobne čokolade s kojim su on i njegova preminula supruga izgradili unosno čokoladno carstvo.

Nakon Huanove smrti, Rosita putuje u Majami kako bi ispunila poslednju želju svoga dede — sela na mesto predsednice preduzeća i postala kraljica čokolade. No Grejs manipulacijama, spletkama i prevarama izigra Rositino poverenje kako bi se dočepala nasledstva i tajnog recepta za pravljenje čokolade, a njen sin Brus, u koga je Rosita strastveno zaljubljena, nehotice joj slomi srce. Moć je sada u rukama Remingtonovih, a Rosita je na ulici i jedino što joj preostaje je nov početak i iščekivanje pravog trenutka kada će dobiti priliku za osvetu i povratak ukradene ljubavi.

Na trnovitom putu Rosita će se u borbi za ljubav i nasledstvom svog dede morati suočiti sa svetom spletki, izdajama, okrutnim lažima i ukletom ljubavi. Krenuće borbu i za vlastiti život kada joj se u život vrate zli duhovi prošlosti vođeni strašću, pohlepom i mržnjom. No novi početak doneće i nove avanture na njenom putu čokoladne čarolije.

ULOGE:
Carlos Ponce - Bruce Remington
Génesis Rodríguez - Rosita Amado / Violeta Hurtado
María Antonieta de las Nieves - Dulce Amado
Kristina Lilley - Grace Remington
Khotan - Ángel Peréz
Karla Monroig - Deborah Porter - Samantha Porter
Ricardo Chávez - Diosdado Amado
Rosalinda Rodriguez - Hortensia Amado
Eduardo Serrano - Lorenzo Flores
Jullye Giliberti - Julia Arismendi
Mauricio Ochmann - Fabián Duqué...
Anonymous
Gost
Gost

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Sre 06 Avg 2014, 14:47
Anonymous
Gost
Gost

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Sre 06 Avg 2014, 14:48
Anonymous
Gost
Gost

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Sre 06 Avg 2014, 14:49
Anonymous
Gost
Gost

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Sre 06 Avg 2014, 14:49
Anonymous
Gost
Gost

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Sre 06 Avg 2014, 14:49
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Čet 07 Avg 2014, 13:13
Gledala sam ovo, gledljiv cirkus.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Čet 07 Avg 2014, 15:14
Serija sa po meni dosta nelogicnosti, ali mi je privukla paznju i pratio sam skoro svaku epizodu happy
Anonymous
Gost
Gost

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Čet 07 Avg 2014, 16:17
Ok je serija xd
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Čet 07 Avg 2014, 17:56
Jao Genesis  kez  ja sam skroz zaboravila ovu seriju, ali sam se prisetila kad sam videla slike. Radnje se uospte ne secam, ali znam da sam volela ovo da gledam.
Sponsored content

Dame Chocolate/Slatka tajna Empty Re: Dame Chocolate/Slatka tajna

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu