Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
11042012
[You must be registered and logged in to see this image.]
Maite Perroni, koja filmom “El arribo de Conrado Sierra” debitira na velikom platnu, tumači Ninfitu, odlučnu mladu devojku koja brani svoju ljubav od društva i vlastite porodice i jedina je od sestara koja želi promeniti svoj način života.
“Priča govori o temama seksualnosti, religije, ljubavi, kazne, proždrljivosti i rasizma. Kad su mi dali scenario odmah sam se zaljubila u priču svakog lika, odmah sam sebi zamislila boje, lokacije, hranu, sve”, izjavila je bivša članica grupe RBD.
Producent filma je cenjeni meksički producent Rene Pereiri kojem je pošlo za rukom da scenario pretvori u film i da dobro prikaže ženski svet četrdesetih godina u Meksiku.
“Priča govori o pet sestara i njihovoj majci, koje su same sa svojih dvadeset godina, a u to doba su već smatrane usedelicama i starim curama. Optimistične su iako žive u veoma teškoj situaciji, dobre su žene. Svi moji likovi imaju tužnu auru, iako nisu sami”, rekao je Pereira.
Takođe, producent je progovorio o temi koja uključuje i homoseksualne likove.
“Teme o homoseksualnosti i religiji biće prisutne u filmu, ali uloga žene u tadašnjem društvu je glavna tema, jer ideja je bila da prikažemo borbu žena za svoja prava, podižući ulogu žene u društvu”, istakao je producent.
Osim Maite, glumačku ekipu predstavljaju i ostali poznati meksički glumci poput Susane Dosamantes (“Eva Luna”, “Marina”), koja glumi majku pet kćeri, Estefaníe Villarreal (“Buntovnici”) i Ane Gonzalez. Lokacije na kojima će se snimati film su u glavnom gradu Meksiku i malom selu Tlaxcala. Film se uveliko snima, budući da je juče Maite krenula snimanje svoje nove novele. Odmah nakon završetka filma, mladu glumicu Maite Perroni čeka nova tvnovela “Cachito de Cielo” (Komadić neba), u kojoj ovoga puta neće glumiti siromašnu i napuštenu devojčicu, već lepu i pametnu sportsku novinarku, zajedno sa Pedrom Fernandezom.
U seriji će glumiti i njen dečko Mane de la Parra, poznati meksički kantautor i glumac.
“Radi se o ljubavnoj komediji koja će mi dopustiti da se upustim u nešto novo za mene.”, kratko je rekla Maite. Mnogi se ne slažu sa glavnom muškom ulogom, budući da serija podseća na Lepoticu i zver, a nije to, već je Komadić neba, kako će novela ispasti saznaćemo vrlo brzo kada počne svoje emitovanje na Kanalu zvezda. Da podsetimo da je Maite Perroni na prestižnom dodeljivanju nagrada TvyNovelas 20012., dobila nagradu za najuticijaniju glumicu na društvenim mrežama. Želimo Maite srećan rad na novim projektima.
Latino Svet Serbia
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu